Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie ukrywamy, że z początkiem każdego roku wypatrujemy spotkań z firmą ROZETTE. Dlaczego? Zawsze ciekawi nas, czym tym razem zaskoczy jej właścicielka - Kinga Stefańska Boszhard. W tym roku odpowiedź Was zaskoczy. 

Zresztą zobaczcie sami w naszej videorozmowę :) 

 

 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Wybrane ogłoszenia

Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Idealne dla domowych artystów.
Fluo marki Main Paper
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Połączenie elegancji z trendami
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Poszukiwani pracownicy

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Christmasworld 2023 - sprawdź jak wygodnie odwiedzić targi

    Na targi ChristmasWorld, które odbywają się równocześnie z targami Creativeworld, nasza redakcja jeździ od kilkunastu lat. O tym czy warto odwiedzić tę największą w Europie imprezę, przekonywać już dziś nie musimy. Wiemy jednak, że gro branżystów już w grudniu zastanawia się jak najlepiej zorganizować swój wyjazd do Frankfurtu.

    Więcej…  
  • A co Ty byś wybrał kobiecie z tej oferty?

    Sezon w pełni. Sklepy szukają najciekawszych propozycji asortymentowych, które szybko znikną z ich pólek, tym samym zadowalając klienta ostatecznego. My także podczas spotkań targowych wyszukiwaliśmy perełek produktowych. Kilka z nich znaleźliśmy na stoisku firmy ROZETTE podczas targów organizowanych przez hurtownię LUKA

    Więcej…