Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Po wyjątkowo kolorowych i dedykowanych głównie młodszym uczniom zeszytach, firma Gatis postanowiła stworzyć linię, która zadowoli starszą grupę odbiorców. Black & Colors to zupełnie nowa stonowana kolekcja zeszytów do języka angielskiego, która już dziś zdobywa swoich wielbicieli.

Dokładnie 15 września 2016 roku światło dzienne ujrzały nowe kołonotatniki 80-kartkowe w formatach A4 i A5 przeznaczone do segmentu OFFICE & SCHOOL, dla pracowników biurowych, dla licealistów i studentów. Nowoczesny design w trwałych okładkach z tworzywa gwarantuje nie tylko przyjemne i wygodne użytkowanie ale także dłuższą żywotność kołobrulionów. 

W skład serii wchodzą trzy delikatnie różniące się lay-outem okładki:

Dotyczy to zarówno modeli w formacie A4 jak i A5. Są one dostępne w wersji w kratkę uwzględniając na swoich marginesach pomoc w postaci słownika języka angielskiego. Na ostatnich stronach wszystkich modeli zeszytu i okładce zamieszczone zostały dodatkowo tabele z czasami w języku angielskim.

Wraz z wejściem na rynek nowej serii ruszyła także duża kampania promocyjna skierowana przede wszystkim do osób mających kontakt lub planujących go mieć z językiem angielskim.

Już z początkiem września ukazała się reklama wizerunkowa w Newsweek Polska w dodatku: Newsweek Edukacja. Ponadto producent - firma GATIS - uruchomiła reklamę w Internecie  w najpopularniejszych portalach www, branżowych mediach oraz w social media. Także bardzo dużą pomoc otrzymali Dystrybutorzy nowej serii produktów. Prócz standardowego wsparcia, jakie gwarantuje firma GATIS  swoim klientom w postaci gazetek, promocji, dodatkowych miejsc ekspozycyjnych, programów dystrybucyjnych dla Detalu oraz materiałów POS firma aktywnie wspiera działania poprzez promocję także samych dystrybutorów. 

Poniżej prezentujemy najnowszy design okładek notebooków z pomocą na marginesie. 


Kołonotatnik A4/ A5 ze słownikiem angielskim BLACK&COLOR PLASTIC

 

Opis

  • kołonotatnik - dostępne formaty A4/ A5, 80 k., kratka
  • okładka - polipropylen
  • słownik i gramatyka na marginesach (prasal verbs, irregular verbs, wybrane zagadnienia z gramatyki j. angielskiego)
  • na ostatnich stronach zeszytu i okładce zamieszczone zostały tabele z czasami w języku angielskim

Kołonotatnik A4/ A5 ze słownikiem angielskim BLACK&GREY PLASTIC


Kołonotatnik A4/A5 ze słownikiem angielskim BLACK&SILVER PLASTIC

 

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.gatis.pl. Sklepy i hurtownie zainteresowane próbkami proszone są o kontakt z naszą redakcją pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kategoria: Nowe produkty - branża papiernicza
Odsłony: 3771