Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli lubisz posiadać kalendarz "z klasą", wyjątkowy i wyróżniający się - rozważ zakup tego, który w tym roku wyjdzie z linii produkcyjnej marki Paperblanks. To produkty nie tylko eleganckie, ale także będące kontynuacją tradycji pierwszych ksiąg.

W naszej redakcji w 2016 roku wszyscy zdecydowali się na korzystanie z kalendarzy nie czarnych, nie ze skóry ani nawet typowych biurowych. W tym roku nasze kalendarze były wyjątkowe, bo sygnowane ponadczasową marką Paperblanks, która poprzez wprowadzenie elementów średniowiecznej manufaktury tworzy dzieła z nutką nowoczesnego stylu. Kontynuując swoją tradycję, na rynku właśnie pokazała się najnowsza kolekcja kalendarzy na 2017 rok. Dystrybuowana przez firmę Sztuka Rodzinna, marka Paperblanks dostępna jest w największych sklepach papierniczych, księgarniach oraz ekskluzywnych sieciach. W najnowszej serii, dedykowanej kolejnym miesiącom zbliżającego się roku, nie tylko okładki są wyjątkowe. Od wielu lat producent wewnątrz kalendarzy wykorzystuje kartki wykonane z wysokiej jakości papieru bezkwasowego w kolorze ecri.

Co ważne - kalendarze Paperblanks posiadająca niesamowitą w dotyku fakturę. Są pięknie zdobione wzorami kwiatów, zwierząt, ludzi lub wzorowanymi na arcydziełach sztuki introligatorskiej z XIII-XIX wieku. Okładka wytłaczana jest w unikatowe wzory wyostrzone złotą, srebrną lub kolorową folią.


 

 

Kalendarz 2017 Laulima ekskluzywnej marki Paperblanks. Każdy tydzień jest rozplanowany na dwóch stronach. Opisy w języku angielskim. Dodatkowo 2 wstążki jako zakładki. Okładka twarda wytłaczana, pięknie zdobiona, posiadająca niesamowitą w dotyku fakturę. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest koperta na drobne notatki oraz mały skorowidz. W środku kalendarza dodatkowe karty z ogólnymi międzynarodowymi informacjami na temat świąt w poszczególnych państwach, zmian godzin stref czasowych, ogólnych przeliczników rozmiarów ubrań i butów. Zamknięcie na elastyczną gumkę.

 

 

 

 


Większość notatników Paperblanks posiada eleganckie zapięcie na haczyk magnetyczny, klapę z magnesem, która szczególnie sprawdza się w praktyce, wytrzymały pasek skórzany z magnesem lub elastyczną gumkę. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest koperta na drobne notatki oraz mały skorowidz, w którym możemy przechowywać notatki, które wykorzystywać będziemy w kolejnych latach.


 

 

 

Kalendarz 2017 Rosa - to kolejna propozycja marki Paperblanks. Każdy tydzień jest rozplanowany na dwóch stronach. Opisy w języku angielskim. Dodatkowo 2 wstążki jako zakładki. Okładka twarda wytłaczana, pięknie zdobiona, posiadająca niesamowitą w dotyku fakturę. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest koperta na drobne notatki oraz mały skorowidz. 

 

 

 

 


W środku kalendarza umieszczone zostały dodatkowe karty z ogólnymi międzynarodowymi informacjami na temat świąt w poszczególnych państwach, zmian godzin stref czasowych, ogólnych przeliczników rozmiarów ubrań i butów. Dla ciekawskich zamieszczony jest z tyłu opis artystycznego pochodzenia okładki notatnika, gdyż każda z nich ma swoją historię.

Zapewniamy, że w różnorodności dostępnych wzorów okładek kalendarzy Paperblanks każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna oferta kalendarzy dostępna jest na stronie dystrybutora - firmy Sztuka Rodzinna >> http://www.sztukarodzinna.eu/f,42,kalendarze-paperblanks.html 

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Nowość w ofercie Rafcom.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Idealna do domowego biura.
Nowość w ofercie HAMELIN
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Nowa oferta marki JOVI.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Koronawirus może oznaczać koniec tradycyjnych open space’ów.

    Pozycja biur, mimo znaczącej roli pracy zdalnej, pozostaje niezagrożona. – Nie ma takiej przestrzeni, która mogłaby zastąpić biurową, ze względu na kwestię socjalizacji i wspólnego spędzania czasu – mówi Monika Szawernowska, prezes pracowni projektowej Concept Space. Zmienia się jednak podejście firm do aranżacji biur. Typowe open space’y z kilkudziesięcioma biurkami zmienią się w mniejsze przestrzenie, które można elastycznie dzielić, z pomieszczeniami pomocniczymi. Przestrzenie wspólne są projektowane dla poszczególnych działów, a nie jak przed pandemią dla wszystkich pracowników.

    Więcej…  
  • Stworzyliśmy zestaw idealny - na wakacje i do szkoły

    O ofercie i nowościach firmy CX Dystrybucja pisaliśmy już wielokrotnie na naszych stronach. Nie wszystko jednak testowaliśmy. Dziś przychodzimy do Was z samymi perełkami. Tym razem to nasza redakcja dokonała wyboru produktów, które według nas są hitem tego sezonu.

    Więcej…