Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem grudnia w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia pojawił się zupełnie nowy asortyment. Po raz pierwszy firma z Bielska-Białej wprowadziła do sprzedaży tak znakomite zeszyty i bruliony.

Tym razem firma do swojego asortymentu wprowadziła produkty pochodzenia chorwackiego wykonane z najwyższą pieczołowitością. Wysokiej jakości produkty dedykowane zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym to bruliony w formatach A4 oraz zeszyty A5. W ofercie polskiego dystrybutora obecnie znajdują się 2 najciekawsze licencje firmy Mar Mar: Santoro oraz Takkoda.

Marka Santoro oraz jej czołowe serie: Gorjuss i Mirabelle to piękne i eleganckie zeszyty i bruliony wykonane z najlepszego papieru shamoa. 

Z kolei marka Takkoda to przede wszystkim kolorowe, wesołe i oryginalne kolekcje.

W ofercie Leviatan-Poligrafia, która jest wyłącznym dystrybutorem chorwackiego producenta na Polskę, pojawiło się obecnie 5 kolekcji.

1. Kolekcja zeszytów BLINDRUCK marki Santoro, która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników pluszaków. Okładka w tej kolekcji pokryta jest folią matową z elementami wyróżnionymi wypukłą folią wybiórczą UV. Wewnątrz zeszytu znajduje się imiennik i plan zajęć. 

 2. Kolekcja zeszytów z postaciami Gorjuss słynnej marki Santoro, która zachwyca elegancją i prostotą. Słodkie dziewczynki Gorjuss w szczerych i ujmujących pozach intrygują dzieci i dorosłych na całych świecie. Grafika charakteryzuje się prostotą, co wyraża się w subtelnych kolorach i wyrafinowanych detalach. Okładka pokryta folią matową z elementami wyróżnionymi folią wybiórczą UV. W środku imiennik, plan lekcji oraz dodatkowe miejsce na notatki. Dostępne w formatach A4 i A5.

 

3. Kolekcja zeszytów z postaciami Mirabelle słynnej marki Santoro. Eleganckie, zamyślone i romantyczne Mirabelle zachwycają dzieci i dorosłych na całym świecie. Lakier brokatowy na okładce podkreśla efektowne detale, a kremowe kartki ozdobione wyjątkową grafiką dodają zeszytom elegancji. W środku imiennik, plan lekcji, rozkład egzaminów oraz dodatkowe miejsce na notatki.

4. Kolekcja PETS ROCK brytyjskiej marki Takkoda to zabawne połączenie ikon popkultury i celebrytów z wizerunkami zwierząt. Zwierzęta zostały sfotografowane w ich własnych domach, by uchwycić ich naturalny wygląd. Następnie fotografie zwierząt zostały poddane obróbce graficzno - komputerowej, by upodobnić je do najpopularniejszych ikon popkultury. Od kultowych legend filmu, przez dyktatorów aż po gwiazdy muzyki pop - każda z tych postaci stała się przedmiotem parodii. Wewnątrz zeszytu imiennik i plan zajęć.

5. Kolekcja zeszytów POLIPROPYLEN zawiera dodatkową okładkę z polipropylenu. Dzięki niej postacie przedstawione na okładkach posiadają dwie twarze. Sprawdź sam która z nich jest mistrzem makijażu a która prawdziwym hipsterem. Wewnątrz zeszytu imiennik i plan zajęć.

W ofercie także zabawnie spersonifikowane wizerunki zwierząt co czyni zeszyty wyjątkowymi, dzięki czemu bez trudu można odnaleźć je na biurku. Wewnątrz zeszytu imiennik i plan zajęć. Format A4, miękka oprawa, 60 kartek w kratkę.

 

 

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Ogromna paczka kredek
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Polska marka artykułów czyszczących.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Nowa oferta marki JOVI
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Idealna do domowego biura.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Znamy już wyniki 7 edycji konkursu Zabawka Roku!

    Tytuł Zabawki Roku przyznany już po raz siódmy! Kolejna edycja konkursu Zabawka Roku oraz Nagrody Rodziców za nami. Uczestnicy tej edycji mieli również okazję wziąć udział w bardzo ciekawych warsztatach kreatywnych, pokazach i grach rodzinnych.

    Więcej…  
  • 1000 pomysłów na taśmy dekoracyjne Tierra

    Branża dekoracyjna odetchnęła z ulgą. Dekorowanie wnętrz, upiększanie prezentów, tworzenie kolorowych kwiatów nigdy nie było tak proste. Wystarczy troszkę wyobraźni, "stary" produkt, który chcemy odnowić i trochę czasu.

    Więcej…