Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mikołajki, urodziny, narodziny dziecka, imieniny, zaręczyny, Święta, Dzień Babci, Dzień Mamy i wiele innych okazji nadarzy się, aby wręczyć prezent komuś bliskiemu. Im jego opakowanie będzie ładniejsze, tym obdarowany będzie bardziej zaskoczony. Po tradycyjnych torebkach, zanim poznamy kunszt profesjonalnego pakowania prezentów, idealnym rozwiązaniem wydają się być kolorowe pudełeczka, do których zmieszczą się niewielkie, ale od serca darowane upominki.

Tuż przed okresem świątecznym na rynku pojawiły się zupełnie nowe produkty oferowane przez firmę Rozette. Dwa rozmiary pudełek z różnymi grafikami dostępne są w opakowaniach po 12 sztuk. W każdym zestawie znajdują się 4 wzory. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście opakowania z grafiką świąteczną, które idealnie nadają się np. na ręcznie wykonane bombki. 

 

Pudełka dostępne są w opakowaniach na płasko, co ułatwia ich transport oraz przechowywanie. Ich złożenie zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. 

Firma Rozette obecnie oferuje dwa rozmiary opakowań: 13x11x11 cm oraz mniejsze 10x9x9 cm.

Narazie na rynku dostępne są 3 wzory opakowań, jednak firma Rozette na bieżąco chce uzupełniać tę grupę asortymentową. Prócz typowo świątecznej oferty szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się także pudełka idealne na urodziny, imieniny oraz narodziny dziecka lub baby shower. Wieść niesie, że pudełko mieści nawet symboliczną pieluchę dla przyszłej Mamy.

 

Ogromną zaletą wszystkich opakowań jest "okienko", które umożliwia wyeksponowanie zawartości. Dodatkowo akcent brokatowy nadaje im ekskluzywności i elegancji, co powoduje, że samo pudełko staje się prezentem.


ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ 

 

 

Kategoria: Nowe produkty - branża papiernicza
Odsłony: 2651