Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wszyscy z natury lubimy otrzymywać prezenty. Nawet jeśli ktoś skromnie zaprzeczy to zaraz po tym doda: - ja lubię je wręczać. Jakkolwiek by na to nie patrzeć prezenty kochamy bez wyjątków.

Jednak nie o samych prezentach a ich otoczce będziemy dziś rozważać.

Zapewne wielokrotnie już słyszałeś Drogi Czytelniku, że narodem, który przykłada największą uwagę do opakowania podarunku jest Japonia. Japończycy pakują prezenty niezwykle ekskluzywnie prezentując przy tym najwyższy kunszt. Nawet pudełko czekoladek, które jest doskonałym upominkiem, należy z dużą starannością zapakować.  Nasza kultura także przywiązuje dużą wagę do tego, w co zapakowany jest prezent. Jesteśmy jednak bardziej praktyczni i najczęściej do tego celu wykorzystujemy torebki na różne okazje. Rynek oferuje nam naprawdę szeroki wybór. Są torebki mini i maxi, są kolorowe i ekologiczne. Jedno jest pewne - są ładne, wygodne i dostępne w każdym sklepie.

Torebki na każdą okazję

Imieniny, urodziny, narodziny dziecka, zdany egzamin, ślub...Na każdą z tych okazji możemy wykorzystać serię torebek bardzo uniwersalnych. Zazwyczaj mają one na sobie kwiaty, kolorowe wzory, kokardki. Tego typu torby zawsze warto mieć w swoim domu, bo a nuż nadarzy się okazja. Kolorowe, piękne i wytrzymałe oferuje firma Rozette, która w tym roku bardzo poszerzyła swoją ofertę. 

 

 Prócz produktów na "każdą okazję" oferuje ona także szeroki wybór torebek świątecznych oraz pudełek dedykowanych Świętom Bożego Narodzenia oraz Mikołajkom. Głównym bohaterem grafik jest oczywiście Mikołaj. Nie brakuje jednak także bombek świątecznych, choinek, reniferów... Z resztą proszę zobaczyć...

Dla najmłodszych

Kto, jak nie dzieci najbardziej kochają prezenty i wydaje nam się, że w ich przypadku wszelkiego rodzaju torebki, które ułatwiają szybkie dostanie się do wymarzonego prezentu, są najlepszym rozwiązaniem. Firma Rozette w tym roku szczególnie zadbała o najmłodszych. W ofercie można znaleźć przepiękne grafiki ze zwierzątkami oraz, co już dziś jest hitem sprzedażowym, torebki stylizowane najbardziej ulubionymi przez dzieci klockami. Kolekcja Rego to idealne torebki dla najmłodszych. Nie tylko na prezent, ale i na przechowywanie swoich ulubionych klocków.


Torebki REGO. Dostępne w dwóch rozmiarach : A5 i A4, w sześciu kolorach 

Więcej ofert na stronie http://www.rozette.pl


KONKURS 

Skomentuj i odbierz torebkę do testów. Napisz dlaczego to Ty masz ją otrzymać oraz która z zaprezentowanych podoba Ci się najbardziej. Osoby, które się zgłoszą wyrażają tym samym chęć publikacji swojej opinii o produkcie.

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealna dla dzieci i dorosłych.
5 kolorów zabawy.
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowa oferta marki JOVI.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zwiększone moce produkcyjne, większa elastyczność produktowa i niższa emisja CO2 ...

    Arctic Paper zakończył inwestycję o wartości 10 mln EUR w papierni w Kostrzynie. W jej efekcie wydajność maszyny papierniczej MP1 zwiększyła się o 30 000 ton rocznie, a portfolio produktów zostało rozszerzone. Inwestycja została w całości sfinansowana przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR).

    Więcej…  
  • Biznes na drodze do dojrzałości cyfrowej

    Badania Coleman Parks zrealizowane na zlecenie Ricoh pokazują, że 71% spośród kadry zarządzającej w Europie i na Bliskim Wschodzie zakłada, że kierowana przez nich organizacja osiągnie cyfrową dojrzałość w ciągu najbliższych 5 lat. 

    Więcej…