Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nazwa kalendarz wywodzi się od greckiego słowa kaleo co oznacza "wzywać". Rzymianie na początku każdego miesiąca wzywali mieszkańców, aby ogłosić długość miesiąca oraz dni świąteczne w nim przypadające. Księgę służącą do zapisywania dni, świąt i zmian faz księżyca przyjęto nazywać calendarium. Łacińskie słowo calendae oznacza pierwszy dzień miesiąca.

Dziś, jako użytkownicy, do kalendarza podchodzimy z mniejszym zaangażowaniem. Chociaż musimy przyznać, że stanowi on nieodłączny element naszego życia. Daty urodzin, ważne imprezy targowe, notatki, telefony, terminy płatności za rachunki - bez kalendarza nasz świat mógłby runąć w gruzach. Wprawdzie zmienia on co raz częściej swoją formę, u niektórych osób przenosząc się do bardziej nowoczesnych form elektronicznych, jednak ten wykonany z papieru na długo pozostanie z nami. 

Każdego roku około sierpnia producenci prześcigają się w szerokości ofert kalendarzy dostępnych na rynku. Swoją ofertą chcą spełnić wymagania większości klientów. A ci od lat wykorzystują sprawdzone przez siebie formy zapisu ważnych dat. Idąc za ich potrzebami firma MAT2003 oferuje naprawdę szeroką ofertę tego asortymentu. 

Oferta na rok 2016 uwzględnia:

 • kalendarze B3, 13 planszowe
 • kalendarze B3, 7 planszowe
 • kalendarze wąskie
 • jedno i trójdzielne
 • biurkowe
 • terminarze
 • zeszytowe

Co jednak jest w nich najważniejsze to grafika, która jako kolejna stanowi powód decyzyjny zakupu danego egzemplarza. Od dłuższego czasu prezentujemy Państwu propozycje produktowe warszawskiego producenta, zwracając uwagę na jego lubość do zwierząt. I nie jest inaczej i w tym przypadku.

Na kalendarzach pojawiają się koty, psy, konie, słonie. 


Kalendarz zeszytowy 16x16 - Zwierzaki (w ofercie także: kociaki oraz psiaki przytulanki)

 


 

Producent także umieszcza na nich to, co Polacy lubią najbardziej czyli naturę. Nie dziwią więc piękne kwiaty, polskie krajobrazy ale także egzotyczne wyspy. Wraz z nową ofertą możemy przenieść się do pięknych ogrodów czy też w polskie góry. 


Kalendarz trójdzielny z możliwością nadruku reklamy firmy (grafiki: przyroda, zwierzęta)


Dla smakoszy i Perfekcyjnych Pań Domu także nie zabraknie perełek. Ciastka i desery to to, co łakomczuchy lubią najbardziej.


 

Kalendarze paskowe - 13 planszowe - Desery

(w ofercie ponadto: psy, kwiaty, zioła i lecznicze przyprawy, tradycyjna kuchnia, ogrody, koty, woda w przyrodzie)

         


 

Szerokość oferty firmy MAT 2003 nie pomieści nasza, i tak rozbudowana, strona. Pełen katalog grafik i rodzajów kalendarzy umieszczamy pod linkiem

Ważną propozycją producenta jest fakt, że nie kieruje on swojej oferty wyłącznie do klienta końcowego ale także do firm, dla których pod indywidualne zamówienia dodrukowuje on logo lub hasło reklamowe.

Mimo, że do rozpoczęcia roku kalendarzowego 2016 zostało jeszcze trochę czasu, już dziś firma MAT2003 oferuje rabaty oraz promocje dla swoich klientów. O szczegóły prosimy pytać bezpośrednio w firmie pod numerem telefonu: 22 323 63 80 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Wybrane ogłoszenia

To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Podręczna drukarka etykiet
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Różne kształty, żywe kolory.
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus

  Już 11 stycznia 2018 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja panelu dyskusyjnego organizowanego przez sieć Biuro Plus. Coraz szybsze zmiany na rynku, jego rozdrobnienie oraz pojawiające się problemy skłaniają polskie przedsiębiorstwa do podejmowania odważnych kroków, które mają je lepiej przygotować na inne czasy. Biuro Plus chcąc wyprzedzić pojawiające się ewentualne szanse i zagrożenia, wspólnie z dostawcami daje szansę na otwartą branżową dyskusję.

  Więcej…  
 • Video-relacja z targów zabawek w Euro-Trade

  To już XII edycja krakowskich targów. Można uznać, że stały się one tradycją w działalności firmy Euro-Trade, która w branży zabawkarskiej wiedzie prym już nie tylko jako jedna z największych hurtowni w tym rejonie, ale przede wszystkim jako dystrybutor szerokiej oferty marek własnych skierowanych do dzieci.

  Więcej…