Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Notatnik Oxford Meeting book

Dodaj do ulubionych
Cena: 35,60 PLN
Kontakt Hamelin Polska Sp. z o.o.

ul. Ryżowa 49

02-495 Warszawa

Tel.: +48225895111
https://hamelin-eos.pl
Dodane 1 tydzień i 5 dni temu

Opis

Kołonotatnik Oxford Meetingbook A4+/80k krata

   • kołonotatnik i teczka w jednym
   • specjalna liniatura z tagami umożliwia skanowanie notatek za pomocą aplikacji Scribzee
   • wewnętrzna strona tylnej okładki stanowi teczkę z trzema klapami zabezpieczającymi dokumenty przed ich niekontrolowanym wysunięciem
   • okładka z PP - odporna na zniszczenie
   • podwójna spirala
   • zamykana na dwie narożne gumki
   • perforowane, powiększone strony z otworami do segregatora
  • śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik o gramaturze 80g
Kołonotatnik Oxford Meetingbook posiada odporną na działanie czynników zewnętrznych okładkę z polipropylenu. Dzięki temu należy do najbardziej wytrzymałych notatników na rynku. Praktyczna podwójna spirala pomaga w płaskim rozkładaniu kołonotatnika na biurku i ułatwia notowanie.

Na końcu kołonotatnika znajduje się teczka z trzema skrzydłami, z których najdłuższe może służyć jako zakładka. Teczka zamykana jest na gumkę, dzięki czemu dokumenty znajdujące się wewnątrz są bezpieczne. Twarda podkładka z kartonu sprawia, że można korzystać z kołonotatnika także "na kolanie".
 
Kartki w kołonotatniku Oxford Meetingbook wykonane są ze śnieżnobiałego papieru Optik o gramaturze 80g/m2. Kołonotatnik zawiera 80 kartek, jest też kompatybilny z darmową aplikacją SCRIBZEE® do skanowania, zapisywania i organizowania notatek.
 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 717
Wyświetlony: 103
Wygasa: 3 msc. i 17 godz. od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Ołówek – niepozorny instrument piśmienniczy

  Wiecie jak powstaje ołówek? Jego historia jako przyrządu do pisania sięga aż czasów starożytnego Rzymu. To wtedy rzymscy Skrybowie, którzy na co dzień zajmowali się przepisywaniem ksiąg wykorzystywali do pisania na papirusie rysik, który wykonany był z toksycznego ołowiu. To właśnie od tego pierwiastka ołówek zawdzięcza swoją obecna nazwę.

  Więcej…  
 • Wystawa niezwykłych piór wiecznych w Warszawie.

  Pióra wieczne mogą być dziełem sztuki. Na wystawie w The Designer Gallery w Galerii Mokotów przez dwa tygodnie można oglądać trzydzieści wyjątkowych piór pochodzących z prywatnych kolekcji. Znajdują się wśród nich egzemplarze zachwycające bogatą ornamentyką i wykorzystaniem kamieni szlachetnych. Niektóre eksponaty warte są nawet kilkaset tysięcy złotych.

  Więcej…