Specjalista ds. Marketingu

St-Majewski Spółka Akcyjna Sp. k.

  • Pruszków, mazowieckie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i realizacja działań z obszaru marketingu internetowego

  • marketing handlowy

  • reklama & PR

  • CSR

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość narzędzi i kanałów social media (Instagram, Facebook, You Tube, TikTok)

  • umiejętność zarządzania i administrowania stronami internetowymi (CMS Drupal, WordPress)

  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami Google Ads, Google Analytics

  • doświadczenie w obsłudze systemu mailingowego Freshmail

  • poprawna polszczyzna i umiejętność redagowania tekstów marketingowych

  • kreatywność i innowacyjność

  • wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy własnej i zdolność do pracy pod presją czasu

  • pozytywna energia, optymistyczne nastawienie i łatwość komunikacyjna

Mile widziane

  • zmysł artystyczny, zdolności plastyczne, umiejętności graficzne

  • znajomość branży artykułów szkolnych, dziecięcych i młodzieżowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach marketingowych

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków

„St. Majewski Spółka Akcyjna Sp. k.” to polska firma - lider branży artykułów szkolnych - działająca na rynku od ponad 130 lat. Produkuje artykuły plastyczne, tekstylia szkolne, wyroby papiernicze, których dystrybucja odbywa się na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski. Firma jest licencjobiorcą największych polskich i światowych brandów. Cechuje ją wysoka jakość produktów, ciekawe wzornictwo oraz szeroko zakrojone działania marketingowe.

Portfolio firmy tworzą znane i cenione marki: BAMBINO, UNIPAP, ST.RIGHT, LOOZZ, MONA

Więcej o firmie na www.st-majewski.pl

Jeżeli interesuję Cię ta praca, podeślij CV i list motywacyjny na adres: editor@scanner.com.pl w tytule wpisując: St Majewski - Praca

Lokalizacja

Pruszków, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 721
Wyświetlony: 321
Wygasa: 2022-01-31 15:48:00

  • Malujemy misia z JOVI i Leviatan - test

    Wraz z rozpoczęciem współpracy z blogiem Rozbrykane Kolorki, oddajemy w ręce Doroty produkty, które przydają się w jej pracy. Jako pasjonatka makijażu artystycznego na pierwszy ogień wzięła od nas kredki do malowania twarzy marki Leviatan-Poligrafia oraz farbki w sztyfcie marki JOVI.

    Więcej…
  • Najwyższa Jakość Quality International dla Asarto

    Asarto już po raz czwarty zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2017. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product. Zdobycie nagrody jest potwierdzeniem, że marka Asarto stosuje najwyższe standardy, gwarantujące swoim Klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie.