Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Kontakt CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres : dstanulewicz@tierra.com.pl
Dodane 3 msc. i 3 tygodnie temu

W związku z dynamicznym rozwojem, Tierra Group Sp z o.o. Sp.K.

poszukuje kandydata na stanowisko :

Na terenie województw : pomorskie i kujawsko-pomorskie

Wymagania:

* mile widziane doświadczenie w kanale art. biurowych

* wykształcenie minimum średnie

* odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

* umiejętność negocjacji na każdym szczeblu

* kreatywność

* umiejętność analizy zakładanych celów, zorientowanie na wyniki oraz ich osiąganie

* prawo jazdy kat. B

* umiejętność obsługi komputera oraz praca z arkuszem kalkulacyjnym

* dyspozycyjność

Obowiązki:

* pozyskiwanie nowych klientów

* rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

* przygotowywanie ofert i negocjacje warunków współpracy

* realizacje planów sprzedaży

* raportowanie działań sprzedażowych

* aktywny wkład w tworzeniu wizerunku firmy na rynku

* udział w Targach Branżowych

Oferujemy:

* umowę o pracę
* stałe wynagrodzenie

* atrakcyjny i przejrzysty system premiowania, powiązany z osiąganymi wynikami

* przyjazną i otwartą atmosferę pracy

* pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

* samodzielność w działaniach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

* potrzebne narzędzia pracy ( samochód, telefon, komputer)

CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres : dstanulewicz@tierra.com.pl

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 687
Wyświetlony: 689
Wygasa: 2 tygodnie i 4 dni od teraz

  • Letnia przygoda z kinem

    Choć kino kojarzymy zwykle z odtwarzaniem filmów w pomieszczeniach, sezonowo możemy je oglądać „pod chmurką”. W dużych miastach Polski z roku na rok przybywa właśnie takich miejsc. Natomiast w Stanach Zjednoczonych ten sposób spędzania wakacyjnego czasu stał się elementem popkultury.

  • Nowy produkt marki Cleverton w walce z bakteriami i wirusami!

    Linia produktów Cleverton przeznaczona jest do czyszczenia sprzętu elektronicznego. Wśród nich znajdują się płyny i pianki do ekranów LCD, preparaty do czyszczenia obudów wszystkich urządzeń biurowych oraz sprężone powietrze, które pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w każdym urządzeniu. Kompleksowa pielęgnacja i czyszczenie sprzętu elektronicznego to hasło przewodnie dla wszystkich produktów Cleverton. Zatem czym jest nowy produkt? Do czego jest przeznaczony?