Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt PATIO DYSTRYBUCJA Sp.z o.o. Oddział Łódź
ul. Świętej Teresy 178
91-222 Łódź, POLAND
www.patio.pl
Dodane 2 tygodnie i 4 dni temu

Opis

PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów szkolnych i biurowych, prowadząca sprzedaż marek CoolPack, Colorino i Patio, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Regionalny Koordynator Sprzedaży - woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych,
  • rozwój sprzedaży asortymentowej w powierzonym obszarze działania,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy,
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych - targach, szkoleniach, konferencjach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • gotowość do  pracy w terenie,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na  rynku,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop.

CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres: editor@scanner.com.pl w tytule maila wpisując: Regionalny Koordynator Sprzedaży woj. dolnośląskie

Lokalizacja

Łódź, Polska, Europa
Świętej Teresy 178, 91-222

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 662
Wyświetlony: 147
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Mały rozmiar i wysoka jakość skanowania w zasięgu ręki

    Epson przedstawia nowy, szybki i funkcjonalny skaner biurkowy do domu i biura.

    Więcej…
  • Jak mądrze skompletować wyprawkę dla dziecka?

    Aktorka Ola Nieśpielak i dziennikarka Joanna Laprus - Mikulska polecają sprawdzone produkty piśmiennicze dla dzieci BIC.