Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzieci w wieku młodszo szkolnym nie powinny zostawać same w domu na kilka godzin, a nie wiadomo jak rząd ma zamiar rozwiązać kwestię opieki. Trzeba od nowa układać logistykę życia, szukać rozwiązań i kompromisów między wykonywaniem obowiązków pracownika i rodzica. A jeśli w jednym domu jest kilkoro dzieci, które uczą się zdalnie jest to wyzwanie wielkości zaplanowania pierwszej załogowej misji na Marsa. Nie wspominając o konieczności zapewnienia oręży do walki z nudą, atrakcji i wyzwań, które mogą zastąpić codzienne spotkania z rówieśnikami, wspólne zabawy, czy zajęcia pozalekcyjne. Do tego listopad za oknem, plucha i dżdży, o 16:00 ciemno jak w środku nocy, wirus szaleje strasząc nowymi rekordami zachorowań, nawet do kina iść nie można.
Dno i trzy metry mułu.

Dlatego kiedy tablice moich koleżanek zalały posty pełne żalu, mi uszy zapłonęły czerwienią ze wstydu, bo kiedy premier powiedział „młodsze klasy przechodzą w tryb online” podskoczyłam z radości. Jakbym dostała wcześniejszy prezent gwiazdkowy conajmniej.
Dla nas ta decyzja oznacza, że wracamy na wieś!
Znów będziemy żyć powolnym rytmem, bez budzika i kalendarza. Chodzić na długie spacery z psem i swobodnie oddychać świeżym powietrzem, bez ryzyka spotkania drugiego człowieka. Wieczorami będzie nam skwierczał i syczał kominek, a koty umoszczone na nogach mruczały kołysanki.
I wiem, niby moglibyśmy się tu przeprowadzić i po prostu mieć to wszystko na co dzień. Ale kiedy świat toczy się normalnym torem odludzie wcale nie jest aż tak atrakcyjne, szczególnie tak kompletne jak nasze. Nawet zasięg sieci telefonii komórkowej tu nie dociera. Za to na przetrwanie pandemii jest to kryjówka idealna 🏚🌲🚲🔥🥰

Do tego szkoła dba o inspiracje do naszych kolejnych prac! Nie da się ukryć, że wraz z jesienną nostalgią ogarnęła nas twórcza niemoc i każdy kolejny pomysł rodził się w wielkich bólach. A teraz projekty i zadania, nie tylko z przedmiotów artystycznych, stymulują w nas kreatywne zwierzątka, które popadały powoli w stan hibernacji.
Tak oto stworzyliśmy ruchomy model układu słonecznego (na zdjęciach dowód) 💫, poddając recyklingowi różne śmieci, które udało nam się znaleźć. Ci, którzy nie kulali planet, ulepili kosmiczne króliki 🐰🐰. Bo nie wiem czy wiecie, że to właśnie króliki rządzą tym wszechświatem. Siedzą na jego wierzchu i zajmują się króliczymi sprawkami, a kiedy się wkurzą ciskają marchewkami 🥕 i właśnie stąd się biorą pioruny, czy jakoś tak. O szczegóły proszę pytać Satelit.

Ps. Drogie koleżanki, jeśli mój entuzjazm był dla Was drażliwy, przepraszam. Też pewno za chwil kilka zacznę się wkurzać 😉😘

Do wykonania prac użyliśmy:
plasteliny JOVI
farb plakatowych JOVI
Artykuły można kupić w sklepie:
http://sklep.jovi.net.pl/

Zobacz, jak przebiegała nasza zabawa

 

Artykuł opracowała Agnieszka z https://www.facebook.com/jowiszisatelity 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Idealny dla kobiety.
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Pakowane w eleganckie pudełko.
Ręcznie malowane torebki.
Ogromna paczka kredek
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kreatywna zabawa dla każdego.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES

Konkursy

 • Redakcja 346 5.00

  Odbierz Voucher wartości 100 zł i uzyskaj miano "najbardziej kreatywnego przedszkola" - part II

  Marka JOVI, z którą od kilku lat współpracujemy, w swoich działaniach przede wszystkim wspiera kreatywność. To dlatego, po raz kolejny tuż przed 1 dniem wiosny, który będzie miał miejsce 21 marca, chcemy dać szansę wszystkim placówkom edukacyjnym:…
 • Redakcja 1754 5.00

  Najlepsza przestrzeń biurowa - konkurs!!

  Mamy dość szarości za oknem! Mamy dość smutku z powodu Covidu! Ten rok ogłaszamy rokiem koloru, nawet gdybyśmy mieli sobie go sami namalować.
 • Wygraj kolczyki od firmy TAXOR

  Redakcja 5301 4.58
  Tym sposobem nasza przyjaźń z salonami TAXOR rozwija się. Po raz kolejny, z okazji nowego roku ta rodzinna firma przekazała prezent dla naszych Czytelników. Wierzymy jednak, że kolejna tura zabawy…
 • Odbierz Voucher wartości 100 zł i uzyskaj miano "najbardziej kreatywnego przedszkola"

  Redakcja 2721 5.00
  Marka JOVI, z którą od kilku lat współpracujemy, w swoich działaniach przede wszystkim wspiera kreatywność. To dlatego, tuż przed Mikołajkami chcemy dać szansę wszystkim placówkom edukacyjnym:…
 • Wygraj 7-dniowy pobyt dla całej Twojej rodziny

  Redakcja 594 5.00
  Sezon wakacyjny już dawno dobiegł końca. Jednak my chętnie wracamy do wspomnień. W tym roku było troszkę inaczej niż dotychczas, gdyż ze względu na pandemię podróżowaliśmy z naszymi rodzinami…
 • Wygraj kolczyki i zabłyśnij!

  Redakcja 3192 4.74
  To nie jest typowy konkurs branżowy, chociaż zważywszy na ilość spotkań targowych i imprez sprzed pandemii, ta nagroda jak najbardziej wpisuje się w kulturę branży :)

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Kasa za zakupy czeka jeszcze do końca maja!

  Polcan to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Od samego początku specjalizująca się w handlu materiałami eksploatacyjnymi zarówno tych oryginalnych jak i alternatywnych. Obecnie w swoim portfolio posiada ponad 30 marek, w tym markę Xerox, która obecnie objęta została promocją majową.

  Więcej…  
 • Pozytywna obecność w mediach przekłada się na reputację marki.

  Pozytywna obecność marki w mediach, na którą składa się wyrazisty, wiarygodny przekaz i współpraca z blogerami czy influencerami, to dziś jeden z podstawowych elementów budowania jej reputacji. Ta przekłada się na konkretne korzyści finansowe i sprzedażowe, dlatego coraz więcej firm przykłada wagę do tego obszaru. Marki i przedsiębiorstwa cieszące się najlepszą reputacją w oczach polskich konsumentów wyłania ogólnopolskie cykliczne badanie Premium Brand. W tegorocznej edycji została wyłoniona najlepsza czternastka.

  Więcej…