Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z początkiem września 2018 roku stanowisko Dyrektor Handlowej w firmie NM Revolution objęła Aneta Kostecka. To osoba znana już w naszej branży, jednak zapewne nie z tej strony, od której my zadajemy jej pytania. Zapraszamy do krótkiego wywiadu na temat nowej twarzy w firmie dystrybuującej markę INQPrint.


1. Mój dzień zaczyna się od? kawy.

2. W drodze do pracy zawsze słucham? radia Zet.

3. Pierwsza rzecz, którą robię w pracy to witam się ze wszystkimi i sprawdzam skrzynkę mailową.

4. Na moim biurku zawsze mam kalendarz.

5. Moja najmocniejsza cecha to wytrwałość.

6. Moja słaba strona z kolei to... zbyt duże przywiązanie do szczegółów

7. Najbardziej w mojej pracy lubię? możliwość poznawania ciekawych osób.

8. Do moich obowiązków należy? wyznaczanie celów krótko i długoterminowych dla całego Działu Handlowego, rekrutacja, szkolenie i motywowanie członków zespołu, realizacja planów sprzedażowych oraz budowanie wizerunku marki na rynku materiałów eksploatacyjnych.

9. Słowa, których często nadużywam? to ?w takim razie?.

10. Doceniam innych za... pracowitość i uczciwość.

11. Można mi podpaść za? kłamstwo i niedotrzymanie danego słowa.

12. W przerwie na lunch? dzwonię do bliskich, żeby ich usłyszeć.

13. Ostatnie minuty w pracy? spędzam bardzo intensywnie - do samego końca dnia handlowego staram się wykonać wszystkie zaplanowane obowiązki i telefony.

14. Gdy mam czas wolny to? spędzam go z rodziną, uprawiam sport, dużo czytam.

15. Moje wartości w życiu prywatnym i biznesie? bycie uczciwym wobec siebie i innych. Wyznaję zasadę: ?traktuj innych w taki sposób, jakbyś sama chciała być traktowana?

16. Moje motto życiowe to? cytat z ? Ody do młodości? Mickiewicza - "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie!?

17. Najprzyjemniejszy okres zawodowy w moim życiu to? lata 2010-2012 i budowanie mojego pierwszego zespołu handlowego, początki w branży, pierwsze większe doświadczenia biznesowe.

18. Najwięcej wiedzy dało mi? zależy o jakiej wiedzy mówimy. Jeżeli chodzi o strefę prywatną, to macierzyństwo przeniosło mnie na inny "level" doświadczeń życiowych. Natomiast jeżeli chodzi o strefę zawodową muszę przyznać, iż cennym doświadczeniem była dla mnie możliwość współpracy z doświadczonymi ludźmi w branży biurowej i papierniczej.

19. Jaka była twoja praca marzeń z dzieciństwa? Chciałam zostać nauczycielem? historii :)

20. Sukces dla mnie to?realizacja codziennych założeń, osiąganie wyznaczonych celów i konsekwencja w działaniu.

21. Marzenie/cel/plan ? te duże i małe, na ten rok?? Ciężko jest opowiadać szczerze o marzeniach, ale tak prywatnie, mój mąż jest w trakcie realizacji dużego przedsięwzięcia i na ten moment moim marzeniem jest, żeby zwyczajnie mu się powiodło i aby mógł w pełni zrealizować się biznesowo. Zawodowo na pewno chcę zrealizować powierzone mi zadania związane z wynikiem sprzedażowym, co jest już dla mnie dużym wyzwaniem? Cel podstawowy to jego osiągnięcie, a tym samym wprowadzenie i ugruntowanie pozycji marki INQPRint w kanale hurtu komputerowego oraz w biuroserwisach na terenie całej Polski. Mam także w planach rozbudowanie pionu Działu Handlowego o nowe osoby, niekoniecznie z branży, bo jak wiadomo cyfry osiągane są dzięki ludziom?

22. Gdzie będziesz za 10 lat? Cóż, nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłość, a życie potrafi mieć niespodziewane zwroty akcji. Mam jednak nadzieję, że to jest wreszcie mój port docelowy i za 10 lat będę w tym samym miejscu ale mądrzejsza i bogatsza o nowe doświadczenia, z zespołem handlowym znacznie liczniejszym niż teraz.

23. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Bez mojej rodziny.

24. Co sprawia, że czujesz się szczęśliwy? Przede wszystkim rodzina, zdrowie i sukcesy w życiu zawodowym są dla mnie atrybutami szczęścia.

25. Jedna rzecz, która znacznie poprawiła Twoje życie? Macierzyństwo, zdecydowanie, które początkowo wywróciło mój poukładany świat do góry nogami, jednocześnie sprawiając, iż stałam się znacznie bardziej zorganizowana niż wcześniej. jak to się mówi: chcieć, to móc?.


Aneta Kostecka (Tarnowska)

Dyrektor Handlowy w firmie NM Revolution


 

Wybrane ogłoszenia

Dla projektantek Big Dream Girl
Nowość w ofercie Rafcom.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Genialna książka dla dziewczynek.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Konkursy


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Bezpieczne zabawki ? test pojazdów akumulatorowych, rowerków i hulajnóg dziecięcych

  • Sprawdziliśmy rowerki, hulajnogi oraz akumulatorowe samochody i motorki dla dzieci.
  • Testowaliśmy wytrzymałość, odporność na wstrząsy i zderzenia. Mierzyliśmy maksymalną prędkość i badaliśmy mechanizmy blokujące.
  • Zakwestionowaliśmy 23 zabawki na 40 skontrolowanych. Głównie ze względu na błędy w oznakowaniu i wadliwe konstrukcje.
  Więcej…  
 • Tajemnice UniMax'a

  Długopis jaki jest każdy widzi. Dla laików to tylko narzędzie pozostawiania śladów na papierze, dla koneserów i znawców to przyrząd, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Można by pomyśleć, że w tej kwestii wszystko już zostało wymyślone, a jednak tak nie jest. 

  Więcej…