Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pure Sky Club to centrum spotkań biznesowych. Na 22 piętrze o każdej porze można spotkać liczną grupę przedsiębiorców, dyrektorów, prezesów… To właśnie tu nasza redakcja spotkała się z młodą kobietą – właścicielką firmy Kreacja Marzeń – Katarzyną Jagiełło.

Daria Kostera: Katarzyno opowiedz o tym, czym się zajmujesz?

Katarzyna Jagiełło: Indywidualnie pracuję z osobami, które chcą być szczęśliwsze, bardziej spełnione w życiu, poprzez realizację swoich celów, a przez to więcej zarabiać. Służą do tego konkretne narzędzia takie jak Dynamika Bogactwa, Spektrum Dynamiki Bogactwa, wiedza numerologiczna, warsztaty, szkolenia, konsultacje, coaching. Oferta dobierana jest indywidualnie do danej osoby i zakłada długofalową współpracę. Zdecydowana większość klientów kontynuuje pracę indywidualną ze mną. Jest to proste, ponieważ widząc u siebie efekty, osiągając założone cele, których często nie udało się zrealizować na przestrzeni poprzednich kilku lat, chętnie rozwijają się dalej. Efektem naszej współpracy są po prostu wyższe zarobki.  

Korzystając z tych samych narzędzi, układamy konkretne propozycje dla biznesu. Pracujemy nad rozwojem indywidualnym pracownika, nad budowaniem efektywniejszych teamów poprzez określenie naturalnych talentów i zdolności każdej osoby, które można wykorzystać w pracy zespołowej. Określenie kluczowych kompetencji członków zespołów pozwala wydobyć z nich potencjał, który przekłada się bezpośrednio na wzrost efektywności i polepszenie wyników firmy.

Opowiedz coś więcej o narzędziach, które wykorzystujesz.

Narzędzia, które wykorzystuję w pracy to m.in.:

 • Dynamika Bogactwa,
 • Spektrum Dynamiki Bogactwa oraz
 • coaching. 

Dynamika Bogactwa to test osobowości służący do określania naszych najsilniejszych kompetencji i talentów. Został stworzony przez Rogera Hamiltona, przedsiębiorcę z Indonezji na podstawie I-Ching. Jest to starożytna wiedza chińska, na bazie której opiera się dzisiejsza psychologia Freuda i Junga.  Każdy z nas reprezentuje sobą jeden z 8 profili. Poznanie go odkrywa przed każdym z Nas najsilniejsze strony i przez to zdecydowanie pomaga w osiągnięciu Sukcesu, rozumianego indywidualnie, jak i biznesowo. Odkrycie profilu i poznanie swoich cech pozwala również skupić się na głównych kompetencjach i wykorzystać je do zwiększenia swoich dochodów. Ponadto ułatwia wyznaczanie właściwych i konkretnych celów, poprawy relacji z ludźmi oraz wybranie i rozwinięcie skrzydeł w dziedzinie, która jest Nam najbliższa.

Od dziecka słyszymy: rób to, nie rób tamtego, nie tak, zrób to inaczej, czy ty nie możesz tego zrobić jak trzeba, przestań być taki, bądź inny... Jesteśmy podawani ocenom, porównujemy się, ścigamy się z innymi – nie wiemy w czym jesteśmy najlepsi. A kluczem do osiągnięcia spełnienia w życiu jest wiedza o sobie. W natłoku informacji dzisiejszego świata nie potrafimy wybrać tego, co nas określa. Nie potrafimy podjąć decyzji, w którą stronę iść i nawet nie wiemy czy to, co robimy, robimy dobrze.

Rozumiem, że odpowiadasz swoim klientom na pytanie: Jakie konkretne kroki należy podjąć, żeby po prostu zarabiać więcej?

Dokładnie. W tym celu realizuję program pracy indywidualnej skierowany na osiąganie wyższych poziomów finansowych. Wykorzystuję innowacyjne narzędzie, jakim jest Spektrum Dynamiki Bogactwa. Wspomniane narzędzia plus wiedza numerologiczna są świetnym uzupełnieniem warsztatów, które prowadzę i indywidualnej pracy coachingowej, która zdecydowanie przynosi największe korzyści.

Jak wygląda coaching z Tobą i czy gwarantujesz sukces po takiej sesji coachingowej?

Narzędzia, które wykorzystuje zdecydowanie szybciej przybliżają ludzi do Sukcesu, niż w standardowej formie coachingu. Trzeba jednak pamiętać, że osiągnięcie celu i sukces zależy od tego, czy dana osoba rzeczywiście tego chce i jej motywacji. Moje doświadczenie w pracy z klientami pokazuje, że jeżeli człowiek ma motywację i chęć do realizacji wyznaczonych w trakcie naszej pracy zadań, to nie ma możliwości, aby takiego Sukcesu nie osiągnął. 

Pracuję z osobami, które dzięki Dynamice Bogactwa i  Spektrum Dynamiki Bogactwa zaledwie w ciągu kilku miesięcy weszły na wyższy poziom finansowy. Czasami zajmuje to kilka lat, ale przyspieszenie w stosunku do standardowej ścieżki jest znaczne. 

Oczywiste jest, że każdy przedsiębiorca jest zainteresowany klientami z zasobnym portfelem. Ponieważ praca ze mną przynosi konkretne, wymierne rezultaty finansowe, mogę zaproponować usługi, które nie kosztują dużo, a pozwalają poznać mnie i mój system pracy. 

Dla osób, których nie stać na np. godzinę coachingu co tydzień mam specjalną ofertę. Godzinę coachingu rozkładamy na 4 rozmowy audio – jedna w tygodniu. Łącząc to z wiedzą, na jakim poziomie Spektrum Dynamiki Bogactwa wchodzisz na wyższe poziomy świadomości finansowej, widzisz wymierne korzyści w Twoim portfelu. Wszyscy wiemy, że kluczem jest systematyczność i w tej usłudze to ja o nią dbam. Ty, jako klient, musisz jedynie odpowiedzieć na kilka pytań ;)

Nasz portal bardzo mocno angażuje się w publikację ogłoszeń o pracę. Przedsiębiorcy narzekają, że nie mogą znaleźć na rynku odpowiednich pracowników. Jak pracodawca może sprawdzić czy dany pracownik będzie odpowiedni na danym stanowisku? Czy samo CV wystarczy, aby to sprawdzić?

Zanim zaczęłam prowadzić firmę pracowałam w wielu miejscach, na wielu stanowiskach, również kierowniczych. Dziś wiem, że samo CV nie mówi wszystkiego. Nie powie nam dokładnie, jakie predyspozycje rzeczywiście ma pracownik. Osoba rekrutująca musi posiadać bardzo dużą wiedzę na temat profili osobowości, aby ocenić na podstawie rozmowy z daną osobą, czy nadaje się na dane stanowisko. 

Każdy z nas ma różne predyspozycje. Jeden lepiej sprawdza się w sprzedaży, inny do wymyślania produktów, a ktoś inny do zarządzania administracją. Sukces osiągają te firmy, które zatrudniają odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach. Wspomniane przeze mnie wcześniej narzędzia właśnie do tego służą.

Wiem, że numerologia także nie jest Ci obca. Jak ją wykorzystujesz w pracy z klientem i biznesie?

Jest to dodatkowy element określający daną osobę. Tylko posiadając szeroką wiedzę o sobie i swoich możliwościach wiemy, co jesteśmy w stanie osiągnąć. Szczęśliwi Ci, którzy znają i są pewni swoich talentów. Większość jednak potrzebuje wsparcia zewnętrznego, żeby zrozumieć kim naprawdę są i jakie mają predyspozycje. Coachem chciałam być już wiele lat temu, ale dopiero po poznaniu konkretnych narzędzi: Dynamiki Bogactwa, Spektrum Dynamiki Bogactwa i numerologii, zdecydowałam się na ten zawód, bo byłam pewna, że moja praca będzie po prostu skuteczna i efektywna. 

W jakim sposób można się z Tobą skontaktować?

Telefonicznie lub mailowo: 517016776, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można mnie też spotkać w Pure Sky Club


Stopka biograficzna:

Imię i nazwisko: Katarzyna Jagiełło

Wiek: 32

Firma: Kreacja Marzeń

Wykształcenie: wyższe podyplomowe

Hobby: podróże

Życiowe motto: Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza

 

 

Wybrane ogłoszenia

Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Praca w centrum Wrocławia
Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
Kolor, zabawa i wysoka jakość
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Pastelowa plastelina od JOVI.
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Otwieramy paczki!

  Tarcza antykryzysowa w naszej branży ruszyła jakiś miesiąc temu. Idąc za potrzebami naszych Klientów, Partnerów, Czytelników stworzyliśmy specjalny dział testów najnowszych produktów. Każda firma, bez ograniczeń, która chce pochwalić się swoimi nowościami może podesłać do naszej redakcji paczkę pełną "niespodzianek".

  Więcej…  
 • Tyle marek, a jeden producent...

  Pamiętamy rok, gdy odwiedziliśmy fabrykę papieru w Irlandii. Pamiętamy reklamy papieru do druku, w którym każdy z producentów w swoich przekazach marketingowych zaznaczał wyjątkowość swojego produktu. Gdy stanęliśmy przy linii produkcyjnej, na której z jednej taśmy wychodziły papiery pakowane w różne opakowania opatrzone znanymi nam logami, zrozumieliśmy, że często pod różnymi brandami mamy ten sam produkt. 

  Więcej…