Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Luka to jedna z największych hurtowni w branży biurowo-szkolnej i zabawkowej w Polsce. 

Wierzymy w innowację

Firma promuje innowacyjność i kreatywność poprzez wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania gospodarką magazynową (WMS), rozwój platformy sprzedażowej B2B oraz wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem.

Jesteśmy zgranym zespołem

Właściciele stawiają na rodzinną atmosferę w miejscu pracy. Ważne jest, aby ten element codzienności również kojarzył się z czymś dobrym, przyjemnym, czymś, co daje satysfakcję i radość.Mamy długą historię

Firma istnieje na rynku od 1991r. Przez ten czas stała się profesjonalną firmą posiadającą wysoko wykwalifikowany personel, nowoczesną bazę biurowo-magazynową oraz własną flotę samochodową. Dzięki długoletniej obecności na rynku współpracuje ona z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami tej branży.30 lat minęło

W roku 2021 hurtownia obchodziła 30 lat istnienia naszej firmy. Profesjonalizm, konsekwencja w działaniu, uczciwość i lojalność to fundamenty jej pracy.
Jak zapewnia zarząd firmy z ogromną satysfakcją spogląda on wstecz. Jak mówi Zofia Trzaska - właścicielka hurtowni: - Patrząc dziś na obraz naszej firmy widzimy ogromne tempo rozwoju.
Z małego przedsiębiorstwa hurtownia Luka stała się liderem w branży biurowej. Pracownicy firmy wierzą, że kluczem do sukcesu są ludzie, więc Zarząd firmy chce serdecznie podziękować wszystkim pracownikom, klientom oraz partnerom za współpracę. Mamy nadzieję, że przed hurtownią LIKA kolejne lata wspólnej pracy i sukcesów.

Ofertę firmy LUKA można obecnie znaleźć na nowej platformie zakupowej: https://lukaplatforma.pl/

Ponadto sezonowo zaprasza ona do siebie na lokalne spotkania integracyjne. Targi to także czas, gdy można zapoznać się z nowościami na kolejne sezony. 

Polub LUKA na FB: https://www.facebook.com/Hurtownia.Luka.Katowice/

Obserwuj na Instagramie: https://www.instagram.com/luka__hurtownia_katowice/  

SZYBKA DOSTAWA

Dostarczamy w przeciągu 24 h

 
ZAMÓW TELEFONICZNIE

+48 32 506 55 00

 
GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Środa, Piątek ? 8:00-16:00
Wtorek, Czwartek ? 8:00-18:00
Sobota nieczynne

 


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Chcesz poszerzyć swoje językowe kompetencje? Ministerstwo Rozwoju pomoże

    79 proc. pracodawców oczekuje od kandydatów znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 (zaawansowany), a prawie połowa wymaga dodatkowo umiejętności posługiwania się słownictwem biznesowym. Jak pokazuje jednak badanie TNS, aż 44 proc. Polaków nie mówi w żadnym języku obcym. Kluczem do rozwiązania problemu mogą okazać się intensywne kursy językowe. Na przeszkodzie, szczególnie w przypadku studentów, stoją jednak często finanse. Ministerstwo Rozwoju oferuje narzędzie, które pozwoli uzyskać nieoprocentowaną pomoc zwrotną na rozwój kompetencji nawet do 100 tys. zł.

    Więcej…  
  • Szeroka oferta pamięci w firmie Rafcom

    Z początkiem grudnia do oferty firmy Rafcom wprowadzona została szeroka oferta pamięci przenośnych marki Kingston. Wśród tradycyjnych pamięci przenośnych można znaleźć także te, które idealnie nadają się do smartfonów i tabletów. Wartością większości z nich jest fakt, że prócz praktycznego zastosowania idealnie nadają się na prezent z logiem firmy dla jej kontrahentów.

    Więcej…