Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Firma Polcan, istniejąca na rynku od 1993r, oferuje oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne ponad 30 marek z branży komputerowej i materiałów biurowych. Produkty z jej oferty pochodzą od znanych producentów, z którymi firma Polcan współpracuje jako autoryzowany dystrybutor bądź partner handlowy.

Firma jest również producentem wysoko cenionych na rynku marek Asarto i Tiom. Oferowane produkty spełniają wszystkie światowe i polskie standardy pod względem jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy, a przede wszystkim obniżenia kosztów eksploatacji.

 

Polcan


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ile lat ma najstarsza planszówka?

    Grom planszowym używanym w różnych częściach świata setki a czasem nawet tysiące lat temu poświęcona jest wystawa przygotowana w sopockim Grodzisku. Na ekspozycji można będzie poznać same gry i ich historię, a także role, jakie pełniły w danej kulturze. 

    Więcej…  
  • Prezentownik - to warto rozważyć przy zakupie

    Kupowanie prezentów wbrew pozorom to nie taka łatwa sprawa. Zawsze chcemy kupić coś fajnego, aby osoba, która go otrzyma była naprawdę szczęśliwa. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest sugerowaniem się "listem do Mikołaja", jednak nie każdy go wysyła, po drugie marzenia z listy mogą być zbytnio wygórowane. :) Dlatego trzeba znaleźć zdrowy środek. Kupić w dobrej cenie prezent neutralny i praktyczny. 

    Więcej…