Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zestaw Cool Candy

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Mer Plus Sp.J.
TELEFON
tel.: +48 22 783 37 04
tel.: +48 22 783 37 02
E-MAIL
e-mail: aga@jovi.net.pl
https://sklep.jovi.net.pl/
Dodane 1 miesiąc i 3 dni temu

Opis

Malowanie palcami z zestawem PLASTELIN MARKI JOVI - to zupełna Nowość!
 
PLASTILINA JOVI to modelująca masa roślinna, która nigdy nie wysycha. Pozwala ona na tworzenie figur objętościowych i innych technik jak malowanie PLASTILINĄ na papierze.
To niesamowita i przyjemna technika malowania za pomocą plasteliny! Ekskluzywne i oryginalne zestawy, w których znajdziemy ramkę na swoją pracę,  8 PASTELOWYCH kostek PLASTILINA 50 gr, 3 gotowe szablony, 2 czyste szablony, 3 narzędzia do modelowania, 1 wałek, 1 instrukcję.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty To niesamowita i przyjemna technika malowania za pomocą plasteliny!

Lokalizacja

Sulejówek, Polska, Europa
Rataja 7B , 05-070

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 701
Wyświetlony: 136
Wygasa: 6 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bazarnik w gronie Członków PIAP

    Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.

    Więcej…  
  • Szkoły nie są gotowe na drugą falę pandemii.

    Blisko połowa nauczycieli uważa, że szkoły nie były w żaden sposób przygotowane do przejścia na nauczanie zdalne – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Skriware. Ponad 70 proc. nigdy wcześniej nie prowadziło zajęć w ten sposób. Większość ankietowanych ocenia, że wsparcie instytucji rządowych było niewystarczające, wielu z nich mogło za to liczyć na pomoc kolegów po fachu. Przed ewentualną drugą falą pandemii szkoły muszą jeszcze odrobić lekcje – według rekomendacji nauczycieli konieczne jest ujednolicenie stosowanych narzędzi, zapewnienie pomocy metodyków i zadbanie o dostęp do sprzętu dla uczniów.

    Więcej…