Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zestaw Cool Candy

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Mer Plus Sp.J.
TELEFON
tel.: +48 22 783 37 04
tel.: +48 22 783 37 02
E-MAIL
e-mail: aga@jovi.net.pl
https://sklep.jovi.net.pl/
Dodane 4 msc. i 4 dni temu

Opis

Malowanie palcami z zestawem PLASTELIN MARKI JOVI - to zupełna Nowość!
 
PLASTILINA JOVI to modelująca masa roślinna, która nigdy nie wysycha. Pozwala ona na tworzenie figur objętościowych i innych technik jak malowanie PLASTILINĄ na papierze.
To niesamowita i przyjemna technika malowania za pomocą plasteliny! Ekskluzywne i oryginalne zestawy, w których znajdziemy ramkę na swoją pracę,  8 PASTELOWYCH kostek PLASTILINA 50 gr, 3 gotowe szablony, 2 czyste szablony, 3 narzędzia do modelowania, 1 wałek, 1 instrukcję.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty To niesamowita i przyjemna technika malowania za pomocą plasteliny!

Lokalizacja

Sulejówek, Polska, Europa
Rataja 7B , 05-070

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 701
Wyświetlony: 197
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe mainstreamowe linie produktowe w ofercie firmy Gatis

    Po wyjątkowo kolorowych i dedykowanych głównie młodszym uczniom zeszytach, firma Gatis postanowiła stworzyć linię, która zadowoli starszą grupę odbiorców. Black & Colors to zupełnie nowa stonowana kolekcja zeszytów do języka angielskiego, która już dziś zdobywa swoich wielbicieli.

    Więcej…  
  • Pukka Pad i Kanex w rękach WPC

    14 stycznia 2015 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się uroczysta prezentacja nowej oferty firmy WPC, która do tej pory słynęła głównie z dystrybucji artykułów piśmiennym marki Pilot.

    Więcej…