Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teczka z gumką preszpan

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.pl
https://www.tierra.com.pl/
Dodane 6 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Teczki z gumką preszpan A4

Nowa kolekcja teczek biurowych w formacie A4. Dostępne w 10 soczystych kolorach: niebieskim (kod: PTZGA4/NIE), różowym (/ROZ), żółtym (/ZOL), limonkowym (/LIM), pomarańczowym (/POM), czerwonym, czarnym, fioletowym, zielonym, granatowym.

Teczki wykonane z preszpanu – to rodzaj wielowarstwowej, mocno prasowanej tektury, w której surowcem jest papier o grubości od 0,1 mm do 50 mm. Powierzchnia preszpanu jest gładka, trudnonasiąkalna. Posiada dużą wytrzymałość mechaniczną na ścieranie i zginanie.

Do produkcji preszpanu używa się szlachetnych surowców włóknistych w postaci półmasy bawełnianej, twardej masy celulozowej, makulatury. Najcieńsze preszpany produkowano na maszynach płaskositowych, najbardziej popularne – do grubości 5 mm wykonywano na tekturówkach lub na maszynach okrągłositowych. Duże grubości wykonywano poprzez sklejenie kilku arkuszy. Aby uzyskać efekt gładkości, materiał obrabiany był poprzez prasowanie i gładzenie w kalandrze frykcyjnym, następnie był polerowany kamieniami agatowymi.

W ofercie marki ESCUELA, która jest marką własną firmy TIERRA GROUP obecnie dostępne są także:

 • zmazywacze
 • naboje do piór
 • papier xero - kolorowy
 • obwoluty

Pełna oferta dostępna jest w katalogu na stronach: 88-89

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna.

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 697
Wyświetlony: 494
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Jak uprzykrzyć atmosferę w pracy? Kilka sprawdzonych sposobów.

  Praca wielokrotnie to jak nasz drugi dom. Czy to dobrze? Oczywiście, pod warunkiem, że nie przenosimy do niej swoich domowych nawyków. Biuro to miejsce, w którym statystycznie spędzamy najwięcej swojego czasu (chyba, że zaliczasz się do szczęściarzy pracujących w domu), tak więc atmosfera w nim jest istotnym czynnikiem tego kim jesteśmy, jak się czujemy, tudzież jakie osiągamy efekty.

  Więcej…  
 • Ponad połowa Polaków regularnie stresuje się swoją pracą.

  Polscy pracownicy są jednymi z najbardziej zestresowanych w Europie. Ponad połowa regularnie stresuje się swoją pracą, co może prowadzić do problemów ze zdrowiem, spadku efektywności, wypalenia zawodowego, a w konsekwencji – konieczności odejścia z firmy. Zdaniem ekspertów stresem w firmie można jednak odpowiednio zarządzać, m.in. dzięki właściwej organizacji pracy i dobrej komunikacji w zespole. Decydującą rolę odgrywa lider, którego zadaniem jest kształtowanie przyjaznego środowiska pracy. 

  Więcej…