Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teczka z gumką preszpan

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.pl
https://www.tierra.com.pl/
Dodane 3 tygodnie i 9 godz. temu

Opis

Teczki z gumką preszpan A4

Nowa kolekcja teczek biurowych w formacie A4. Dostępne w 10 soczystych kolorach: niebieskim (kod: PTZGA4/NIE), różowym (/ROZ), żółtym (/ZOL), limonkowym (/LIM), pomarańczowym (/POM), czerwonym, czarnym, fioletowym, zielonym, granatowym.

Teczki wykonane z preszpanu – to rodzaj wielowarstwowej, mocno prasowanej tektury, w której surowcem jest papier o grubości od 0,1 mm do 50 mm. Powierzchnia preszpanu jest gładka, trudnonasiąkalna. Posiada dużą wytrzymałość mechaniczną na ścieranie i zginanie.

Do produkcji preszpanu używa się szlachetnych surowców włóknistych w postaci półmasy bawełnianej, twardej masy celulozowej, makulatury. Najcieńsze preszpany produkowano na maszynach płaskositowych, najbardziej popularne – do grubości 5 mm wykonywano na tekturówkach lub na maszynach okrągłositowych. Duże grubości wykonywano poprzez sklejenie kilku arkuszy. Aby uzyskać efekt gładkości, materiał obrabiany był poprzez prasowanie i gładzenie w kalandrze frykcyjnym, następnie był polerowany kamieniami agatowymi.

W ofercie marki ESCUELA, która jest marką własną firmy TIERRA GROUP obecnie dostępne są także:

 • zmazywacze
 • naboje do piór
 • papier xero - kolorowy
 • obwoluty

Pełna oferta dostępna jest w katalogu na stronach: 88-89

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna.

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 697
Wyświetlony: 338
Wygasa: 8 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Największe dylematy klientów ...

  Materiały eksploatacyjne alternatywne są tańsze. Są wysokiej jakości. Sprawdzone marki nawet przewyższają wydajnością tusze i tonery producentów drukarek. Czego więc najbardziej obawiają się klienci przy zakupie zamienników. Na to pytanie odpowiada nam Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający w firmie Rafcom.

  Więcej…  
 • W Tadeo Trading obrodziło nowościami!

  Ten sezon targowy dla firmy Tadeo Trading jest wyjątkowy. Jak mówią jej pracownicy - tyle nowości w tak krótkim okresie w historii firmy chyba dawno nie było. Rzeczywiście - przyjrzeliśmy się najnowszych produktom firmy i zauważyliśmy jedną zależność - w tym sezonie Tadeo Trading stawia na markę własną - Penmate. 

  Więcej…