Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Flower Box Serce

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.b2b.rozette.pl/flower-box-c69
Dodane 1 tydzień i 6 dni temu

Opis

ZESTAW PUDEŁEK OZDOBNYCH

Oferta firmy ROZETTE od dawna uwzględnia Flower Boxy czyli piękne pudełka nie tylko na kwiaty. W ostatnim czasie asortyment pudełkowy uzupełniony został o kolejne pozycje. Tym razem są to zestawy 3 pudełek w kształcie serca. 

Dostępne kolory:

Opis produktu:

- KSZTAŁT SERCE
- Kod EAN 5907354088058
- Rozmiar L:33x32x11.5cm M:29x28x10.5cm S:26x25x9.5cm
- Materiał tektura
- Zestaw 3 szt.


UWAGA!

Już dziś zarejestruj się w sklepie firmy ROZETTE i korzystaj z promocji. 

chwilowo coś nie tak... naprawiamy:)

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne wykonanie. Uniwersalne wykorzystanie. Szeroka oferta kolorystyczna.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11 , 99-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 715
Wyświetlony: 106
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pracownicy coraz bardziej wyczuleni na nielegalne i nieetyczne praktyki firm.

    Jedna piąta pracowników małych i średnich firm zdaje sobie sprawę z nielegalnych i nieetycznych praktyk swojego pracodawcy – wynika z badania BSA przeprowadzonego w kilku europejskich krajach. Prawie trzy czwarte z nich nie miałoby oporów, żeby o takich zachowaniach donieść. Najczęściej na taki krok decydują się pracownicy firm brytyjskich. Do zgłoszenia lub rozważania takiego kroku przyznało się 82 procent ankietowanych, podczas gdy w Polsce – tylko 9. Oznacza to, że sama wiedza pracowników o nieprawidłowościach nie zawsze przekłada się na konkretne działania.

    Więcej…  
  • Maile i spotkania to najwięksi pożeracze czasu w pracy

    Według badań zrealizowanych na zlecenie Ricoh przez Censuswide, największymi pożeraczami czasu w pracy są duża liczba wiadomości e-mail (41%) i spotkania (37%). Skutecznymi narzędziami, które przyczynią się do poprawy efektywności pracy są natomiast automatyzacja i sztuczna inteligencja. 65% badanych uznało, że wprowadzenie automatyzacji pewnych procesów wpływie pozytywnie na ich efektywność a 52% uznaje, że wdrożenie narzędzi wykorzystujących potencjał sztucznej inteligencji będzie miało pozytywny wpływ na sposób w jaki pracują. 45% respondentów wskazało, że dzięki nim byliby w stanie zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie. Badanie przeprowadzono na próbie 3 600 pracowników z 21 krajów w tym Polski, Niemiec i Francji.

    Więcej…