Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Breloki Zwierzaki ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
biuro@rozette.pl
SPRZEDAŻ:
handel@rozette.pl
ZAMÓWIENIA:
zamowienia@rozette.pl
http://www.rozette.pl/
Dodane 3 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Breloki Zwierzaki to jedna z wielu kolekcji, jakie w tym roki zaoferowała firma ROZETTE. Seria zwierzaki świetnie wpisała się w potrzeby, szczególnie tych najmłodszych odbiorców. W serii znajdziemy około 10 różnych wzorów. Nie zabraknie wśród nich: lwa, żyrafy, żółwia, słonia, hipopotama.

Kolekcja ta dostępna jest w ofercie firmy ROZETTE wraz z innymi seriami. Kilkaset wzorów dostępnych jest w panelu B2B firmy: http://www.rozette.pl/pl/zamowienia/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta wzorów.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11 , 99-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 638
Wyświetlony: 1083
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czy korzystanie z zamienników powoduje utratę gwarancji na drukarkę?

    Pewnie nie raz, nie dwa zastanawialiście się jak to naprawdę jest z utratą gwarancji z powodu zakupu i użytkowania zamiennych materiałów eksploatacyjnych. Producenci często piszą, że zalecają stosowanie tuszy i tonerów wyprodukowanych przez siebie czyli tzw. oryginalnych. Jak się jednak okazuje, jest to tylko zalecenie w użytkowaniu, ponieważ tylko wtedy firma możne zagwarantować bezproblemowe działanie drukarki. Zainstalowanie w urządzeniu elementu innego producenta nie wiąże się z automatyczną utratą gwarancji bądź zmiany jej warunków. 

    Więcej…  
  • ActiveJet polecany przez ekspertów

    Regularne testy alternatywnych materiałów eksploatacyjnych pomagają użytkownikom w wyborze odpowiedniego produktu do swojego urządzenia. Tym razem laboratorium redakcji PC Format wzięło pod lupę alternatywę do drukarek atramentowych. W wyniku testów okazało się, że kartridże ActiveJet AH-300CRH oraz AH-300BRH do drukarki HP Deskjet F4272 sprawdziły się zdecydowanie najlepiej. 

    Więcej…