Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

piątek, 22, wrzesień 2017

Targi Kompania Biurowa - wrzesień 2017

To było kolejne wyjątkowe spotkanie w tym roku. 22 września, tym razem w Mińsku Mazowieckim, do hotelu Ekwos zjechali udziałowcy Kompanii Biurowej. 24 zrzeszone w sieci firmy reprezentowane były przez właścicieli oraz ich pracowników. Na ponad 20 stoiskach targowych swoje nowości prezentowali między innymi tacy dostawcy jak: Leviatan-Poligrafia, Panta Plast, Rafcom, BiC, Michalczyk i Prokop, Hamelin, Action, KW Trade, PBS Connect Polska, Opus, Rystor i wiele innych.

Spotkanie miało także swoją część szkoleniową, gdzie uczestnicy poznawali zastosowanie i zalety najnowszej oferty firm takich chociażby jak: Argo, Emerson, Fellowes, Biurfol...

Zarówno na salach szkoleniowych jak i na stoiskach targowych odbywały się liczne prezentacje, rozmowy i niezbędna w biznesie integracja. My, naszych redakcyjnym okiem, wypatrzyliśmy także kilka perełek produktowych. 

Niezmiennie w tym roku zaskoczyła firma Hamelin prezentując najnowsze kolekcje notatników. Także Panta Plast zaprezentowała swoją ofertę kalendarzy na 2018 rok. Mimo faktu, iż targi w Kompanii Biurowej to typowe spotkanie branży biurowej, tłumy zbierały się przy stoisku firmy Leviatan-Poligrafia, gdzie włochate piłki Fuzzyball przyciągały uwagę nie tylko klientów targowych ale i konkurencji, która nie omieszkała bez nich opuścić spotkania. 

Bardzo mocno swoją obecność zaznaczyła także firma Rafcom, która raczyła gości targowych nie tylko nowinkami z branży materiałów eksploatacyjnych, ale także dbając o jej kubki smakowe. Licznie wymieniający się goście na stoisku dystrybutora marki PRISM, z uśmiechem i kolorową parasolką w ręku, opuszczali jedno z głównych miejsc spotkań podczas targów.

Pełen wiedzy o nowej ofercie dzień zakończył się wieczornym spotkaniem przy wyśmienitej i tanecznej muzyce. Nie zabrakło także nagród. Prezes Kompanii Biurowej, Wojciech Bednarz, odebrał z rąk Mirosława Szydłowskiego puchar będący podsumowaniem 5 lat owocnej współpracy sieci z firmą PBS Connect Polska. 

Gratulujemy Zarządowi konsekwencji w działaniu i życzymy dalszych sukcesów.

z redakcyjnymi pozdrowieniami zapraszamy do naszej galerii.

 

piątek, 22, wrzesień 2017

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowa oferta marki JOVI.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Totalny hit sprzedażowy!!
Ręcznie malowane torebki.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolorowy zawrót głowy...

    Powiedzenie, że skuteczna reklama jest dźwignią handlu przestała być postrzegana przez firmy jako ogólnik lansowany przez agencje reklamowe. Przekonało się o tym wielu startujących na rynku ze swoimi produktami. Jakiego typu forma promocji może być najbardziej przyjazna klientom?

    Więcej…  
  • Nie tylko kwiaty tworzą klimat, czyli kilka słów o donicach

    Rośliny rosną w ziemi, więc jakby podstawową rzeczą wydają się być donice, w których są one sadzone. Okazuje się jednak, że taka donica to nie tylko pojemnik. To także dekoracja, która doda każdego kwiatu jeszcze więcej uroku.

    Więcej…