Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

poniedziałek, 15, październik 2018

Kontraktacje Rozette oraz MiZ

Czy to w związku z jubileuszem 25 lat działalności, czy to z powodu aż tak szerokiej oferty w tym roku... Argumentów zapewne jest kilka. Na pewno pierwsza w historii firmy ROZETTE kontraktacja obiła się dużym echem w branży. Na 15 piętrze w Golden Floor Plaza w Warszawie, w dniach 11-12 października 2018 roku firma ROZETTE wraz z firmą M&Z zorganizowały prezentację najnowszych produktów.

Było kolorowo i, ku naszemu zaskoczeniu, poznaliśmy firmę ROZETTE od zupełnie innej strony. Znane nam z naszej branży torebki okolicznościowe, skarbonki, emotikonki, pudełka prezentowe, kubeczki otoczone były asortymentem wcześniej nam mało znanym. Jak zapewnia Kinga Stefańska-Boszhard, asortyment firmy ROZETTE jest tak szeroki, że nie ma możliwości zaprezentować go podczas targów organizowanych przez krajowe hurtownie. Kontraktacje, które po raz pierwszy miały miejsce dały możliwość pokazania całego portfolio firmy z Łowicza.

Jednak w tych dniach nie tylko spotkania biznesowe były najważniejsze. Pierwszego dnia, podczas wieczornej integracji, najważniejsi klienci firm ROZETTE oraz M&Z uczestniczyli w przepięknym spektaklu "Przeboje Świata" w teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Przez kilka godzin przenosiliśmy się do różnych epok muzycznych, do najdalszych zakątków świata, aby potem w towarzystwie samej Małgorzaty Potockiej spędzić wyjątkowy czas.

Jakie perełki wypatrzyliśmy podczas 2 dni spotkania i które w najbliższych miesiącach okażą się hitem sprzedażowym, pokazujemy w naszej galerii.


Videoreportażu ze spotkania, w których uczestniczyliśmy szukaj na naszym kanale na YT:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

 

poniedziałek, 15, październik 2018

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Rafcom.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Podręczna drukarka etykiet
Nowa oferta marki JOVI.
Totalny hit sprzedażowy!!
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Firma Milan poszukuje handlowca!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Notesy w różnych kształtach - umilą pracę w domu

    Bogactwo rodzajów, wzorów i kolorów oraz wysoka jakość sygnowana marką Stick’n to notesy i kostki samoprzylepne, przekładki i zakładki oraz dwustronne taśmy klejące. Wszystko stworzone zgodnie z zasadą, którą kieruje się ich producent firma Hopax: „Rozumiemy Twoje potrzeby i tworzymy pomysłowe produkty, które zwiększają Twoją wygodę na co dzień.” 

    Więcej…  
  • Zakładki, przekładki marki Stick'n

    Praktycznym i bardzo wygodnym rozwiązaniem każdego biura i osób ceniących sobie ład i porządek są zakładki i przekładki. Umożliwiają one nie tylko łatwe oznaczanie dokumentów ale także przejrzyste dzielenie ważnych informacji. Poza tym pozwalają nam zaoszczędzić cenny czas podczas poszukiwania konkretnych rzeczy.

    Więcej…