Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

niedziela, 16, wrzesień 2018

Get Dirty na targach MamaVille

To był wyjątkowo aktywny weekend dla marki GetDirty. Na jednych z większych targów skierowanych do młodych rodziców, w specjalnej strefie animacji kombinezony i maty były testowane przez młodych użytkowników i ich rodziców. 

Marka GetDirty to nie tylko wygodne, hipoalergiczne produkty, ale poparty badaniami sposób rozwoju poprzez doświadczanie. Warsztaty sensoryczne, porady dla rodziców, specjalnie opracowane nowe rozwiązania, mają na celu przede wszystkim dobro naszych pociech. Właścicielki firmy SGM-Kids, które stworzyły markę GetDirty to młode mamy, które w trosce o dobro dzieci oraz własną wygodę wynalazły kombinezony ochronne dla swoich pociech, które mają za zadanie uszczęśliwić dzieciaki (dając im możliwości do swobodnej i bardzo kreatywnej zabawy), a mamom ułatwić życie i dać radość ze wspólnej zabawy oraz obserwacji postępów swojego dziecka. 

Chcąc stworzyć dzieciom jeszcze lepsze warunki rozwoju trzy Panie tworzące firmę SGM-Kids zapoczątkowały misję uświadamiania i edukowania rodziców, mówiąc im jak ważne jest w życiu dzieci doświadczanie, kreatywna zabawa, plastyka, wszelkie zabawy sensoryczne. To właśnie podczas targów MamaVille pokazywały kombinezony i maty, które dają możliwość dzieciom na ograniczoną tylko własną wyobraźnią zabawę połączoną z odrobiną szaleństwa. 

Kombinezony marki GetDirty, oraz maty to najlepszy wybór każdego rodzica, który nie chce ograniczać swoich dzieci. To właśnie pod hasłem GetDirty- pobrudź się odbywały się minione targi. Był bałagan, mnóstwo mazaków i brudnych mat, które bardzo łatwo wyprać i wykorzystać ponownie. To właśnie na stoisku GetDirty - wszystkie dzieci miały szansę na doświadczenia, których także nam nie brakowało w dzieciństwie. 

Jak bawiły się szkraby zobaczycie w naszej galerii.

niedziela, 16, wrzesień 2018

Wybrane ogłoszenia

Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Idealna do domowego biura.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy Zarząd OSAA

    5 grudnia w hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie kwartalne organizowane przez ogólnopolską sieć biuroserwisową OSAA. Było ono nie tylko okazją do podsumowania mijającego roku, ale także do wyboru nowego Zarządu sieci.

    Więcej…  
  • Activejet: kolejny Europejski Certyfikat Jakości 2018 i Orzeł Jakości już z nami

    W tym roku firma ACTION S.A. wraz z marką Activejet otrzymała tytuł Europejskiego Certyfikatu Jakości oraz honorową statuetkę Orła Jakości. Wyróżnienie to dostają laureaci, którzy sześciokrotnie zdobyli Europejski Certyfikat Jakości i tym samym potwierdzili, że jakość jest wpisana na trwałe w kulturę i strategię firmy oraz marki, którą reprezentują.

    Więcej…