Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Błękit to orzeźwiający kolor, który przypomina ocean i bezchmurne letnie niebo. W tym roku „Classic Blue” (ang. klasyczny błękit) został wybrany przez Pantone jako Kolor roku 2020. W związku z tym nasz projektant wymyślił wspaniały motyw morski do wykonania za pomocą produktów tekstylnych edding, odtworzony na tej torbie płóciennej (niezbędnym dodatku na plażę bądź zakupy!).

Markery i pisaki tekstylne edding są idealne do rysowania na jasnych materiałach, takich jak bawełna i len, i są dostępne w dwóch szerokości linii oraz 20 kolorach, włącznie z odcieniami neonowymi. Nawet skomplikowane motywy nie będą problemem z szablonem i kolorową kalką. Kiedy skończysz pracę, wystarczy wyprasować wzór żelazkiem (bez pary). W ten sposób materiał będzie można prać w temperaturze do 60 °C

Krok po kroku

 

Produkty i materiały


Pozostałe materiały

 • torba z jasnego płótna,
 • kawałek kartonu do ochrony przed przesiąknięciem tuszu,
 • kolorowa kalka do odbicia (ze sklepu z artykułami krawieckimi),
 • taśma samoprzylepna,
 • długopis,
 • żelazko.
 

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla kobiety.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Praca w centrum Wrocławia
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Szeroka oferta breloczków
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Nowa oferta marki JOVI.
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • XIII majówka OSAA - videorelacja

  Czerwcówko-majówka za nami. OSAA - jej organizator - niezmiennie od 13 lat właśnie tuż przed wakacji zbiera w jednym miejscu najważniejszych dostawców, najlepsze media i oczywiście firmy zrzeszone w niej. Po raz pierwszy organizowane w czerwcu spotkanie nie różniło się o tych z ostatnich kilku lat, z tym wyjątkiem, że po raz kolejny został pobity rekord sprzedażowy. 

  Więcej…  
 • Wymaluj sobie nagrodę.

  Karnawał 2020 trwa! Okres balów i zabaw rozpoczął się 6 stycznia. Aż do 25 lutego każdy z nas będzie mógł do woli balować, świętować i przebierać się. Aby nie zmarnować waszych przygotowań, zapraszamy do uwieczniania aparatem swoich kreacji, pomalowanych buziek lub innych przebrań. Najciekawsze oczywiście nagrodzimy.

  Więcej…