Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Błękit to orzeźwiający kolor, który przypomina ocean i bezchmurne letnie niebo. W tym roku „Classic Blue” (ang. klasyczny błękit) został wybrany przez Pantone jako Kolor roku 2020. W związku z tym nasz projektant wymyślił wspaniały motyw morski do wykonania za pomocą produktów tekstylnych edding, odtworzony na tej torbie płóciennej (niezbędnym dodatku na plażę bądź zakupy!).

Markery i pisaki tekstylne edding są idealne do rysowania na jasnych materiałach, takich jak bawełna i len, i są dostępne w dwóch szerokości linii oraz 20 kolorach, włącznie z odcieniami neonowymi. Nawet skomplikowane motywy nie będą problemem z szablonem i kolorową kalką. Kiedy skończysz pracę, wystarczy wyprasować wzór żelazkiem (bez pary). W ten sposób materiał będzie można prać w temperaturze do 60 °C

Krok po kroku

 

Produkty i materiały


Pozostałe materiały

 • torba z jasnego płótna,
 • kawałek kartonu do ochrony przed przesiąknięciem tuszu,
 • kolorowa kalka do odbicia (ze sklepu z artykułami krawieckimi),
 • taśma samoprzylepna,
 • długopis,
 • żelazko.
 

Wybrane ogłoszenia

Tierra Group poszukuje handlowca!
Różne kształty, żywe kolory.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Nowa oferta marki JOVI
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Podręczna drukarka etykiet
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Idealna do domowego biura.
Idealne dla najmłodszych
Farby pakowane po 500 ml.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Idziemy na wagary!!

  Dzień wagarowicza przypada zawsze na 21 marca. Data ta nie została jednak wybrana przypadkowo. W ten dzień świętujemy koniec zimy, żegnając się z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi i witamy nową porę roku - wiosnę. Dla młodych ludzi jest to szczególny powód do radości. Dlatego też wielu z nich decyduje się opuścić szkolne mury i spędzić ten dzień na łonie natury. 

  Więcej…  
 • Sukcesja firmy po śmierci właściciela będzie prostsza.

  W niedzielę zacznie obowiązywać ustawa o sukcesji firm rodzinnych, która umożliwi sprawne kontynuowanie działalności przedsiębiorstwa po śmierci jego właściciela. Adresatem nowych rozwiązań są ponad 2 mln przedsiębiorców zarejestrowanych w CEIDG, z których przeszło 230 tys. ukończyło już 65 lat. Resort przedsiębiorczości i technologii zachęca ich, aby bezpłatnie i szybko zarejestrowali swojego zarządcę sukcesyjnego, który pokieruje działalnością firmy maksymalnie przez dwa lata po śmierci właściciela. Szefowa MPiT Jadwiga Emilewicz ocenia, że wejście w życie nowej ustawy ułatwi zmianę pokoleniową w polskich przedsiębiorstwach i stworzy podatny grunt do budowania wielopokoleniowych firm rodzinnych.

  Więcej…