Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dla wielu z nas marzeniem życia jest podróżowanie samochodem kempingowym po świecie, całkowite odcięcie się od codziennych trosk, przystanki w pięknych miejscach, rozkładanie stołu i krzeseł, wieszanie lampionów, odpoczywanie i obserwowanie zachodu słońca...

Jeżeli trafiliśmy w Twoje klimaty, oto prosty do skopiowania pomysł z serii Do It Yoyrself: samodzielne udekorowanie lampionu kempingowego. Możesz wykorzystać markery permanentne edding i dodać dowolne zdobienie, zmieniając lampion w przyciągającą wzrok dekorację. Następnie możesz zawiesić go na przykład na balkonie lub patio, dzięki czemu podkręcisz przytulną domową atmosferę. Markery permanentne są dostępne w różnych szerokościach linii i szerokiej gamie kolorów. Jeżeli wolisz węższe końcówki, sięgnij po klasyczne markery edding 3000 lub edding 4000. Aby uzyskać pogrubione wzory, wybierz marker permanentny edding 500. Nasz projekt to czarno-białe zdobienie, ale równie dobrze sprawdzi się wielobarwny wzór lub po prostu ulubione kolory.

Krok po kroku

 

 
REKLAMA
 

Zabawa niemowląt - sprawdź na Ceneo.pl

Wybrane ogłoszenia

Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ogromna paczka kredek
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Tierra Group poszukuje handlowca!
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowa oferta marki JOVI
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej podsumowuje swoje działania

    Z początkiem maja utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym założeniem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy dla firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami. 

    Więcej…  
  • “Children of the world”

    Faber-Castell chce wspierać artystów w każdym wieku w rozwijaniu umiejętności twórczych i wyrażaniu indywidualnej osobowości podczas rysowania. Aby wzmocnić samoświadomość i tożsamość dzieci, ważne jest, aby mogły one realistycznie przedstawiać siebie i swój indywidualny odcień skóry na rysunkach. Nowe kreatywne narzędzie może im w tym pomóc: zestaw kredek Children of the world” jest skierowany do dzieci w najważniejszej fazie ich rozwoju, kiedy to odkrywają siebie. W ten sposób Faber-Castell wspiera rodziców i nauczycieli w ich pracy edukacyjnej, ponieważ w zabawny sposób uczą tożsamości i poczucia własnej wartości, wspierają rozwój osobisty dzieci, a także wspierają ich kreatywność.

    Więcej…