Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za oknem przepiękna pogoda, a my niestety i tak większość czasu musimy spędzać w domu. Dlatego dziś pokażemy Wam, co przy okazji tworzenia wielkanocnych dekoracji powstało w domu Kasi z bloga Tylko Kobieta

Okazało się, że poza podkładkami pod kubki i pinezkami - dinozary, powstały także kolorowanki, które wzorowane były na podkładkach. Dodatkowo Kasia wraz z synem dodała do nich elementy, które pomogły pełnić funkcję dodatkowych wielkanocnych dekoracji. Sami zobaczcie. Szkic, może być Waszym dziełem, to znaczy rodziców, może być wydrukowany lub może to być dzieło dzieci. U Kasi wykorzystano gotowce, czyli jej szkice oraz drukowane kolorowanki.

Wszystkie prace zyskały element “3D” w postaci trawki z bibuły prasowanej. Wystarczy wyciąć pas około 5 cm wysokości o szerokości kartki. Strzępimy nożyczkami, tak by przypominał trawę, przyklejamy tylko i wyłącznie dolny fragment trawy, tak by źdźbła luźno fruwały.


Artykuły szkolne - sprawdź na Ceneo 


 

Baranki dodatkowo zyskały swoje futerko. A powstało z płatków kosmetycznych. Dodatkowa faktura na naszych dziełach.

A jak się prezentują wyeksponowane na swoich miejscach?

Wybrane ogłoszenia

To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Farby pakowane po 500 ml.
Różne kształty, żywe kolory.
Polska marka artykułów czyszczących.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Nowe tonery do drukarek Canon.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
5 kolorów zabawy.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ORLEN Paliwa nowym partnerem ActiveJet Team.

    ActiveJet Team pozyskał nowego - bardzo ważnego partnera - którym została spółka ORLEN Paliwa. Podpisanie umowy sponsorskiej ze spółką z GK ORLEN -  liderem hurtowej sprzedaży paliw  jest kolejnym krokiem do rozwoju zespołu. 

    Więcej…  
  • 99,84 % szkół już działa w trybie stacjonarnym

    Zgodnie z informacjami uzyskanymi od kuratorów oświaty na podstawie danych od dyrektorów, 7 września br. w trybie stacjonarnym pracowało blisko 48,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, co oznacza prawie 100 procent placówek pracujących w tradycyjny sposób (99,84 proc.).

    Więcej…