Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prosty, stary podkoszulek to idealne puste płótno dla miłośników sztuki, które pozwala wyrazić siebie na różne sposoby. Z markerami tekstylnymi edding stworzenie designerskiej koszulki z wybranym hasłem lub sloganem nie sprawi nikomu żadnej trudności – wystarczy wymyślić fajny projekt!

Do realizacji tego pomysłu możesz wykorzystać zrobiony własnoręcznie szablon, który wsuniesz do środka podkoszulka. W ten sposób motyw lub tekst łatwo przeniesiesz na materiał. Nawet jeśli pisanie na koszulce jest dla ciebie nowością, przekonasz się, że projektowania z markerami i pisakami tekstylnymi edding nauczysz się w mgnieniu oka. Możesz wybierać z dwóch szerokości linii i 20 kolorów, włącznie z odcieniami neonowymi do uzyskania szczególnie żywych efektów. Aby utrwalić motywy, wyprasuj koszulkę żelazkiem bez pary. Dzięki temu materiał będzie można prać w temperaturze do 60°C.

 

Krok po kroku

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Totalny hit sprzedażowy!!
Nowa oferta marki JOVI
Polska marka artykułów czyszczących.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Nowa oferta marki JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Powiedz mi, jak piszesz, a powiem Ci, kim jesteś…

    Jakkolwiek zaskakująco może to wyglądać w naszym cyfrowym świecie, odręczne pismo, lub raczej jego analiza jest nadal cennym narzędziem w wielu obszarach, takich jak rekrutacja, jak również sztuka i prawo. Od kształtu liter do umiejscowienia tekstu na stronie, stopnia nacisku długopisu oraz standardu pisowni i gramatyki, nasze odręczne pismo mówi innym o głównych aspektach naszej osobowości. Więc, czy jesteś gotowy sięgnąć w głąb sekretów swojego pisma?

    Więcej…  
  • Najbardziej innowacyjny produkt branży PBS to...

    To był niekwestionowany faworyt. Spośród wielu zgłoszonych do konkursu Meeting Premiera 2017 produktów, tylko trzy dostały się do finału. Wśród nich były zeszyty 4D firmy Panta Plast, kołonotatnik Oxford z aplikacją SCRIBZEE oraz stacja ładowania z inteligentnym systemem zarządzania kablami marki KMP PrintTechnik.

    Więcej…