Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Black Friday czyli Czarny Piątek, to idealny moment na zakupowe szaleństwo. Zgodnie z definicją Black Friday to nieoficjalnie lub oficjalnie rozpoczęcie sezonu zakupów świątecznych tuż po dniu dziękczynienia w USA. Prawie wszystkie sklepy wychodzą wtedy z ofertą sprzedaży od wczesnych godzin porannych, w celu przyciągnięcia do siebie klientów. Warto pamiętać o Black Friday, chociażby w kontekście świątecznych prezentów. To przecież doskonała okazja na zaoszczędzenie pieniędzy!

Wprawdzie sklepem nie jesteśmy jednak w naszej redakcji także postanowiliśmy dołączyć do tego cenowego szaleństwa. W związku z tym ogłaszamy, że od dziś tj. od 25 do 27 listopada trwają dni totalnego szaleństwa reklamowego. To zapewne będzie wyzwanie nie tylko dla naszej redakcji ale i sztabu graficznego współpracującego z nami. 

Przez najbliższe 3 dni (25-27.11.2016 roku) każda firma, która zdecyduje się na akcję informacyjną na naszej stronie oraz za pośrednictwem scanner-owych mediów społecznościowych otrzyma jednorazowy rabat za kampanię reklamową. 

Akcja dotyczy zarówno artykułów prasowych, prezentacji produktów, wywiadów i konkursów. Każda z tych aktywności w tym okresie dostępna będzie w cenie 100 zł netto/ sztukę.

Regulamin akcji
 1. Akcja BLACK FRIDAY dotyczy strony www.scanner.com.pl oraz profilu na Facebook'u: https://web.facebook.com/scannujemy/
 2. Cena 100 zł/ sztukę nie uwzględnia podatku VAT.
 3. Kwota 100 zł dotyczy:
  - publikacji gotowego artykułu prasowego/ wywiadu wraz z nadesłanymi w odpowiedniej rozdzielczości zdjęciami. Artykuł musi uwzględniać minimum 2000 znaków i nie może być tekstem reklamowym,
  - albo organizacji konkursu na profilu facebook'wym magazynu scann.R
  - albo prezentacji pojedynczego produktu w działach: hity, rekomendacje, sprzedam.
 4. Aby uzyskać taką kwotę klient musi dokonać zgłoszenia w okresie trwania promocji tj w dniach od 25-27 listopada do godziny 24:00 i dokonać rezerwacji publikacji.
 5. Każda publikacja nastąpi po uiszczeniu opłaty przez klienta.
 6. Każdy Klient może dokonać dowolnej ilości zamówień.
 7. Artykuły/ wywiady/ prezentacje nie mogą naruszać zasad prawa prasowego oraz muszą być zgodne z etykietą biznesową.
 8. Zgłoszenia/ rezerwacje należy dokonywać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Akcja trwa do wyczerpania puli oferty promocyjnej. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Polecamy odwiedzenie także sklepów internetowych naszych klientów. Już w poniedziałek (28 listopada) trwać będzie Cyber Monday. To pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Dzień ten słynie z licznych wyprzedaży oraz promocji oferowanych przez sklepy internetowe. To kolejna szansa na zamówienia w rewelacyjnych cenach.

UDANYCH ZAKUPÓW!!

 

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Podręczna drukarka etykiet
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Polska marka artykułów czyszczących.
Farby pakowane po 500 ml.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Różne kształty, żywe kolory.
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wybieramy najładniejszą witrynę na Walentynki!!

  Przed nami walentynki, jednak nie będziemy Was namawiać do zakupów "serduszkowych" prezentów. Chcemy jednak nagrodzić Waszą twórczość. 

  Więcej…  
 • Szafki metalowe do szkół

  Wiele szkół ma już w swoim posiadaniu szafki szkolne metalowe. Jednak duża ilość szkół stoi właśnie przed wyborem. W rozporządzeniu ministra edukacji narodowej z dnia 25 sierpnia 2009 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2009 r. Nr 139, poz. 1130) czytamy m.in że "w pomieszczeniach szkoły lub placówki powinno się zapewnić uczniom możliwość pozostawienia części podręczników oraz przyborów szkolnych", lecz to rozporządzenie nie precyzuje dokładnie jakiego rodzaju miejsce powinno być zapewnione. 

  Więcej…