Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Black Friday czyli Czarny Piątek, to idealny moment na zakupowe szaleństwo. Zgodnie z definicją Black Friday to nieoficjalnie lub oficjalnie rozpoczęcie sezonu zakupów świątecznych tuż po dniu dziękczynienia w USA. Prawie wszystkie sklepy wychodzą wtedy z ofertą sprzedaży od wczesnych godzin porannych, w celu przyciągnięcia do siebie klientów. Warto pamiętać o Black Friday, chociażby w kontekście świątecznych prezentów. To przecież doskonała okazja na zaoszczędzenie pieniędzy!

Wprawdzie sklepem nie jesteśmy jednak w naszej redakcji także postanowiliśmy dołączyć do tego cenowego szaleństwa. W związku z tym ogłaszamy, że od dziś tj. od 17 do 28 listopada trwają dni totalnego szaleństwa reklamowego. To zapewne będzie wyzwanie nie tylko dla naszej redakcji ale i sztabu graficznego współpracującego z nami. 

Przez najbliższe 11 dni (17-28.11.2023 roku) każda firma, która zdecyduje się na akcję informacyjną na naszej stronie oraz za pośrednictwem scanner-owych mediów społecznościowych otrzyma jednorazowy rabat za kampanię reklamową. 

Akcja dotyczy zarówno artykułów prasowych, prezentacji produktów, wywiadów i konkursów. Każda z tych aktywności w tym okresie dostępna będzie w cenie 100 zł netto/ sztukę.

Regulamin akcji
 1. Akcja BLACK FRIDAY dotyczy strony www.scanner.com.pl oraz profilu na Facebook'u: https://web.facebook.com/scannujemy/ , Instagram: https://www.instagram.com/scannr/ , Twitter: https://twitter.com/scann_R
 2. Cena 100 zł/ sztukę nie uwzględnia podatku VAT.
 3. Kwota 100 zł dotyczy:
  - publikacji gotowego artykułu prasowego/ wywiadu wraz z nadesłanymi w odpowiedniej rozdzielczości zdjęciami. Artykuł musi uwzględniać minimum 2000 znaków,
  - albo organizacji konkursu na profilu facebook'wym magazynu scann.R
  - albo prezentacji pojedynczego produktu w działach: hity, rekomendacje, sprzedam
  - albo krótkiej publikacji w biuletynie branżowym wysyłanym do 7000 osób. 
 4. Aby uzyskać taką kwotę klient musi dokonać zgłoszenia w okresie trwania promocji tj w dniach od 17-28 listopada do godziny 24:00 i dokonać rezerwacji publikacji.
 5. Każda rezerwacja nastąpi po uiszczeniu opłaty przez klienta.
 6. Każdy Klient może dokonać dowolnej ilości zamówień.
 7. Artykuły/ wywiady/ prezentacje nie mogą naruszać zasad prawa prasowego oraz muszą być zgodne z etykietą biznesową.
 8. Zgłoszenia/ rezerwacje należy dokonywać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 9. Akcja trwa do wyczerpania puli oferty promocyjnej. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Polecamy odwiedzenie także sklepów internetowych naszych klientów. Już w poniedziałek (27 listopada) trwać będzie Cyber Monday. To pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Dzień ten słynie z licznych wyprzedaży oraz promocji oferowanych przez sklepy internetowe. To kolejna szansa na zamówienia w rewelacyjnych cenach.

UDANYCH ZAKUPÓW!!

 

Wybrane ogłoszenia

W kolorze czarnym.
Idealne do wielu powierzchni.
Marka MemoBe (MK006-01)
Na każde spotkanie.
Długopisy żelowe Smoothy MemoBe
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Dostępne w trzech wariantach powierzchni.
Trójkątne z gumowym uchwytem
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Action S.A. najlepszych dystrybutorem produktów klienckich Fujitsu w regionie EMEA&I

  Fujitsu nagrodziło ACTION S.A. pierwszym miejscem w konkursie Touch4Business Distributor Award 2015. Kolejna edycja konkursu organizowanego dla dystrybucji przez Fujitsu Technology Solutions dotyczyła okresu listopad 2014 ? luty 2015. W konkursie nagrodzono trzech najlepszych dystrybutorów z regionu EMEA&I, którzy w okresie akcji osiągnęli najlepsze wyniki w dynamice i wzroście sprzedaży biznesowych produktów klienckich (stacje robocze, notebooki) Fujitsu.

  Więcej…  
 • PIAP rekomenduje najlepsze Agencje Reklamowe

  Coraz trudniejszy wybór rzetelnych partnerów biznesowych sprawia, że klienci poszukują dodatkowych poświadczeń solidności firm, z którymi podejmują współpracę. Przyglądają się im coraz uważniej, zanim podejmą decyzję. Opierają się na zebranych opiniach, referencjach, doświadczeniu, brakuje jednak mocnego głosu niezależnej organizacji, który byłby wiarygodną rękojmią rzetelności. 

  Więcej…