Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Być może zadajesz sobie czasem pytanie, dlaczego w niektórych firmach ludzie są zaangażowani i chętnie zostają po godzinach, a z Twojej uciekają pomimo pozornie wspaniałych warunków? Być może zastanawiasz się czasem, dlaczego pomimo nowych osób w zespole, to Ty masz nadal najwięcej pracy?

Niektórzy pracodawcy twierdzą, że ciągle trafiają na „złych pracowników” – takich, którzy nie są uczciwi lub nie doceniają wspaniałych warunków zaoferowanej przez nich pracy. Ich zdaniem w Polsce nie ma lepszych pracowników. Jak to się jednak dzieje, że w innych firmach pracują ludzie rzetelni, zaangażowani i oddani? Skąd oni się wzięli?

Jak duży wpływ ma osoba stojąca na czele zespołu na jego pracę i efektywność?

Dla efektywnej pracy całej organizacji niezmiernie istotne jest poznanie i minimalizowanie wszelkich czynników stresogennych, zwłaszcza tych, które wywierają bezpośredni negatywny wpływ na sposób wypełniania przez pracowników ich codziennych obowiązków.

Wyniki ogólnopolskiego badania poziomu stresu zawodowego przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak za pośrednictwem portalu BadaniaHR.pl wskazują, iż przełożeni są jednym z czynników najczęściej utrudniających pracownikom właściwe wykonywanie ich codziennych obowiązków. Przełożony codziennie utrudniał bądź uniemożliwiał pracę w przypadku 27% badanych pracowników. Natomiast u 55% ankietowanych zachowania przełożonego nie powodowały zbytnich zakłóceń dnia pracy.

Uzyskane wyniki są dosyć intrygujące, gdyż przełożony poprzez umiejętne zarządzanie swoim personelem powinien być raczej osobą ułatwiającą mu wykonywanie powierzonych zadań. Tymczasem niemal 1/3 badanych uważa, że przełożony swoim postępowaniem utrudnia pracownikom wykonywanie ich obowiązków zawodowych.

Warto zauważyć także, że podobny odsetek osób (8% badanych) doświadczał intensywnych kłopotów z powodu błędnych procedur oraz ze strony współpracowników. Możemy zatem stwierdzić, że czynnikami najbardziej negatywnie oddziałującymi na przebieg pracy są: przełożeni, błędne procedury oraz współpracownicy.

Jakiego Przywódcę zespoły szanują najbardziej?

Jeśli Twoim celem jest zbudowanie zespołu zaangażowanych i dogadujących się ze sobą ludzi i chcesz zaoszczędzić sobie wielu lat rozczarowań, koniecznie skorzystaj z doświadczenia, jakie Kamila Rowińska nabyła przez 13 lat, budując i zarządzając zespołem 3500 osób, w czasach gdy nie było nawet internetu. Był to zespół najskuteczniejszych sprzedawców w firmie.


Szczegóły spotkania


W pierwszych czterech minutach poniższego wywiadu dla Grzegorza Turniaka, Kamila opowiada o tym, z czego wynikała ich wspólna skuteczność, dlaczego wszyscy chcieli należeć do jej zespołu oraz dlaczego jej obecne szkolenia są tak wymagające.

 

 

Trening „Zespół Marzeń” prowadzi Kamila Rowińska

kamilarowinska_uWłaścicielka Rowińska Business Coaching, master facilitator, trener, coach. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce coachingowej i biznesowej. Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Uczyła się od takich autorytetów jak: Anthony Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Tom Wheelwright, Mack Newton.

Przez 13 lat ze spektakularnymi sukcesami budowała zespół sprzedażowy dla firmy Oriflame Sweden. Zarządzała zespołem 3500 osób.

Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą ośmiu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w życiu Kamili. Spowodowały, iż po 13 latach współpracy z koncernem kosmetycznym zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w życiu. Od tego czasu przeprowadziła setki szkoleń, a podczas sesji caochingowych pomogła tysiącom osób uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i kształtować umiejętności przywódcze. Współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami.
Działalności trenerskiej Kamili przyświeca motto:

„Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę. Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości”.

Kamila Rowińska jest aktywna społecznie jako Ambasadorka Akademii Przyszłości, organizacji wspierającej dzieci oraz Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Prywatnie otaczają ją wspaniali mężczyźni: mąż Rafał oraz synowie Olaf i Bruno. Na co dzień mieszka w Brukseli. Ze względu na troskę o zachowanie równowagi pomiędzy życiem rodzinnym a biznesem swoje działania zawodowe koncentruje głównie na Polsce, Anglii i Belgii.

Możesz stać się najlepszym szefem, jakiego widział Twój zespół. Na dwudniowym treningu „Zespół Marzeń” nauczysz się:

– Od czego rozpocząć budowanie swojego zespołu?
– Jak stworzyć wizję, misję oraz wartości swojego zespołu?
– Jak oddać współpracownikom odpowiedzialność za ich pracę?
– Czego, jak i kiedy ich uczyć?
– W jaki sposób zbudować program szkoleniowy?
– Jak wygłosić Exposé Przywódcy?
– Jak i kiedy ustalić zasady?
– W jaki sposób przeprowadzać sesję planowania biznesu?
– Jak przeprowadzić coaching kompetencyjny?
– Jak udzielić rozwijającej informacji zwrotnej?
– Kontrolować czy ufać?
– Motywować karą czy nagrodą?
– W jaki sposób skutecznie nagradzać?


ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Jak to się dzieje, że jesteś taki dobry/dobra dla swojego zespołu, a on tego kompletnie nie docenia?

Wielu menedżerów i liderów decyduje się na dwudniowy trening Kamili Rowińskiej „Zespół Marzeń”, ponieważ pomimo tego, że ich zespoły są coraz większe, to oni mają coraz więcej pracy. Balansują pomiędzy byciem „dobrą ciocią” a „żandarmem”.

Są liderzy, których zespoły kompletnie nie doceniają ich dobrego serca. Czy Ty też miewasz wrażenie, że im więcej dajesz troski i i empatii, tym mniej Cię ludzie szanują, wykorzystują i wyglądają na mniej zaangażowanych?

Jest parę powodów, dla których tak się dzieje. Każdy z nich jest omawiany na szkoleniu. Dowiedz się co zrobić, aby ludzie zarówno Cię szanowali, lubili, jak i byli zaangażowani, a Ty będziesz się czuć dobrze ze sobą i Twoim sposobem zarządzania.

A może ciągle musisz rekrutować nowe osoby?

Być może zadajesz sobie czasem pytanie dlaczego w niektórych firmach ludzie są zaangażowani i chętnie zostają po godzinach, a z Twojej uciekają pomimo pozornie wspaniałych warunków?
Niektórzy pracodawcy twierdzą, że ciągle trafiają na „złych pracowników” – takich którzy nie są uczciwi lub nie doceniają pracy. Ich zdaniem w Polsce nie ma lepszych pracowników. Jak to się jednak dzieje, że w innych firmach pracują ludzie rzetelni, zaangażowani i oddani? Skąd oni się wzięli?

Czy może jest tak, że właściciele tych firm zadali sobie trud nauki stworzenia firmy, w której ludzie będą pracowali z ochotą i bez wymówek?

Ty również możesz to zrobić.

– Poznaj przyczyny, dla których ludzie o wielkich kompetencjach odchodzą z firm. Spraw, że najlepszym osobom nie przyjdzie nawet na myśl szukanie innej pracy.

– Dowiedz się, dlaczego jest tak, że niektórzy odchodzą z pracy pomimo świetnych zarobków, a inni pieniądze stawiają na ostatnim miejscu. Dowiedz się, czego pragną Twoi współpracownicy. Daj im to, a oni odwdzięczą się najlepszą pracą, na jaką ich tylko stać.

– Dowiedz się, dlaczego ludzie najczęściej rezygnują z pracy w pierwszych 3 miesiącach. Spraw, że będą z Tobą pracować latami.

– Poznaj 4 najważniejsze elementy, dla których ludzie dołączają do Twojego zespołu oraz w nim zostają. Zapewnij je swojej kadrze.

– Stwórz środowisko, w którym ludzie będą oddani, zaangażowani i z radością przyczynią się do rozwoju firmy.

– Spraw, aby dzięki Waszej wspólnej pracy Twoja firma stała się liderem na rynku.

– Zostań najlepszym szefem na świecie.

RBC-tapeta-DZIĘCIOŁ-15RBC-tapeta-MADALIN¦üSKI-64RBC-tapeta-PREWO-12

 

 

Miejsce spotkania: 

Szkolenie odbędzie się w centrum szkoleniowym Adgar Ochota.

ADRES:

Al. Jerozolimskie 181 B

Sala Event Room


Rejestracja


AGENDA SPOTKANIA

Prosimy o wczesne przybycie w celu rejestracji i zajęcia najlepszego dla siebie miejsca. Miejsca nie są numerowane. Nie wysyłamy biletów elektronicznych, ani fizycznych. Mamy listę gości, wpuszczamy osoby na niej obecne, które zakupiły swoje miejsce na tej stronie.

Należy okazać dowolny dowód tożsamości.  Na salę wpuszczamy od godz. 9.00

DZIEŃ 1

8.00 – 9.55 Rejestracja (wystarczy okazać dowód tożsamości)
10.00 – 11.30 Moduł szkoleniowy
11.30 – 12.00 Przerwa
12.00 – 14.00 Moduł szkoleniowy
14.00 – 15.00 Przerwa na lunch
15.00 – 16.30 Moduł szkoleniowy
16.30 – 17.00 Przerwa
17.00 – 18.00 Moduł szkoleniowy

DZIEŃ 2

9.00 – 10.00 Trening sportowy na sali z trenerem personalnym
(Proszę wziąć strój sportowy oraz trampki. Będzie po nim czas na odświeżenie i przebranie się w normalny strój.)

10.30 – 11.30 Moduł szkoleniowy
11.30 – 12.00 Przerwa
12.00 – 14.00 Moduł szkoleniowy
14.00 – 15.00 Przerwa na lunch
15.00 – 16.30 Moduł szkoleniowy
16.30 – 17.00 Przerwa
17.00 – 18.00 Moduł szkoleniowy

 

Certyfikat

Certyfikat ze szkolenia Kamili Rowińskiej jest prestiżowy. Nie otrzymuje się go wyłącznie za uczestnictwo. Wysyłany jest kilka tygodni po szkoleniu uczestnikom, którzy wykonają nieskomplikowane i dokładnie wyjaśnione zadania. Celem takiego sposobu wydawania certyfikatu jest utrwalenie wiedzy przekazanej na szkoleniu i wdrożenie jej jako dobry nawyk do codziennego życia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
Nowość w ofercie Rozette.
Nowa oferta marki JOVI.
Idealna do domowego biura.
Podręczna drukarka etykiet
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Nowość w ofercie HAMELIN
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie Rafcom.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dostajesz auto - masz zapewnione paliwo

    Ryczałtowa wartość przychodu pracownika z tytułu nieodpłatnego korzystania przez niego z firmowego samochodu dla celów prywatnych zawiera również koszty paliwa. Tak uznał Minister Finansów w interpretacji ogólnej z dnia 11.09.2020 r. nr DD3.8201.1.2020 kończąc jednocześnie wieloletni spór w tej materii pomiędzy fiskusem a podatnikami.

    Więcej…  
  • Żegnamy wybitną osobę z naszej branży

    Smutny mamy dziś dzień. Do naszej redakcji doszły bardzo przygnębiające informacje - 10 maja 2020 roku w wieku 78 lat zmarł Pan Ryszard Stachowicz - twórca firmy Rystor. 

    Więcej…