Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To było zupełnie inne spotkanie. Podczas 2 dni konferencji organizowanej przez sieć Biuro Plus główne skupienie koncentrowało się na szkoleniach oraz prezentacjach produktowych. Nie były to jednak typowe targi.

13-14 listopada w Czeladzi odbyło się pierwsze w tym roku tak duże spotkanie sieci Biuro Plus. Pod przewodnictwem nowego Prezesa - Ryszarda Łakiewicza - przybrało ono jednak zupełnie inną formułę niż dotychczas. Jak dowiedzieliśmy się podczas spotkania, Zarządowi zależało na jak największym efekcie spotkania, konsolidacji grupy oraz stworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju sieci. Właśnie dlatego zorganizowane zostały liczne szkolenia w mniejszych grupach, indywidualne prezentacje produktów, konkursy dla handlowców...

Z resztą zobaczcie, co uwieczniła nasza kamera.


 


Pełna galeria zdjęć także dostępna jest na naszym profilu na Facebook'u oraz w galerii.

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Totalny hit sprzedażowy!!
Farby pakowane po 500 ml.
Idealna do domowego biura.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Nowa oferta marki JOVI
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • VI edycja China Expo – China Brand Show Poland 2016 we wrześniu w Warszawie

    W dniach 15-17 września br. odbędzie się VI edycja targów China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednego z największych wydarzeń w Polsce poświęconych współpracy biznesowej z Chinami. Impreza będzie miała miejsce w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Odwiedzający będą mieli okazję m.in. do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z Chin oraz poznania specyfiki funkcjonowania rynku Państwa Środka.

    Więcej…  
  • Biurowe rewolucje - akcesoria do czyszczenia marki Activejet

    Mówi się, że porządek to podstawa i ciężko się z tym twierdzeniem nie zgodzić. W bałaganie trudno jest zebrać myśli i skupić się na swojej pracy, a unoszący się w powietrzu kurz nie poprawia naszego samopoczucia. Wiosenne porządki nie powinny ominąć także naszego biura. Czym możemy się wspomóc, aby posprzątać efektywnie, nie tracąc na to całego dnia?

    Więcej…