Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To piękne zakończenie 2022 roku. Z firmą Rafcom jesteśmy od wielu lat stałymi Partnerami w biznesie i akurat nas to wyróżnienie wcale nie dziwi. Zdziwić może jednak tych, którzy zbyt wąsko patrzą na rynek.

Gro z Was zapewne już żyje nowym rokiem, a my właśnie dziś chcemy go podsumować i to w piękny sposób. Z przyjemnością informujemy, że firma RAFCOM dołączyła do grona tegorocznych laureatów Gazel Biznesu - wyróżnienie w rankingu małych i średnich firm, które jest organizowane nieprzerwanie od 2000 roku. 

Gazele Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm w Polsce. Jest organizowany przez Puls Biznesu nieprzerwanie od 2000 r.. To ranking, który bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach, którymi są wyniki finansowe. Obecność w rankingu oznacza, że firma RAFCOM dynamicznie się rozwija i jest transparentna.

Bardzo się cieszymy z kolejnego wyróżnienia firmy RAFCOM i poniżej dołączamy zrzut z wydania specjalnego Pulsu Biznesu, gdzie znajduje się wywiad z dyrektorem zarządzającym Pawłem Piórkowskim.


Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec!
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Genialna książka dla dziewczynek.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Poszukiwany przedstawiciel handlowy!!
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Połączenie elegancji z trendami
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Poszukiwani pracownicy

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • POLCAN oficjalnym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI w Polsce

    Firma POLCAN została oficjalnym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI ? pioniera innowacyjnych technologii druku, o zasięgu globalnym.

    Więcej…  
  • Kto wie, która to już edycja?

    Rabaty, konkursy, dłuższe terminy płatności, przepyszny catering, rodzinna atmosfera, ponad 70 stoisk, dobra kawa, masa prezentów, możliwość testowania produktów... Jak zawsze targi w firmie ABRO nie zaskoczyły - były tak samo dobre, ja przez ostatnie lata. 

    Więcej…