Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To piękne zakończenie 2022 roku. Z firmą Rafcom jesteśmy od wielu lat stałymi Partnerami w biznesie i akurat nas to wyróżnienie wcale nie dziwi. Zdziwić może jednak tych, którzy zbyt wąsko patrzą na rynek.

Gro z Was zapewne już żyje nowym rokiem, a my właśnie dziś chcemy go podsumować i to w piękny sposób. Z przyjemnością informujemy, że firma RAFCOM dołączyła do grona tegorocznych laureatów Gazel Biznesu - wyróżnienie w rankingu małych i średnich firm, które jest organizowane nieprzerwanie od 2000 roku. 

Gazele Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm w Polsce. Jest organizowany przez Puls Biznesu nieprzerwanie od 2000 r.. To ranking, który bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach, którymi są wyniki finansowe. Obecność w rankingu oznacza, że firma RAFCOM dynamicznie się rozwija i jest transparentna.

Bardzo się cieszymy z kolejnego wyróżnienia firmy RAFCOM i poniżej dołączamy zrzut z wydania specjalnego Pulsu Biznesu, gdzie znajduje się wywiad z dyrektorem zarządzającym Pawłem Piórkowskim.


Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Długopisy żelowe Smoothy MemoBe
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Dostępny w 7 kolorach.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Magnetyczne MemoBe
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Trójkątne z gumowym uchwytem
Kawa najwyższej jakości.
Dostępne w trzech wariantach powierzchni.
Idealne do wielu powierzchni.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rockowe Kobiety Powracają ? Kobiety Mają MOC !!!

    To już 4 edycja koncertu Rockowe Kobiety i po raz kolejny z najlepszymi, rockowymi kobiecymi głosami w Polsce. Pełne energii, trzy oddzielne, jednak jak bardzo ze sobą powiązane koncerty na jednej scenie, w jednym miejscu dla wspaniałej publiczności. Jedyny taki koncert w Polsce ? Spodek 29 stycznia 2022 ? Święto Wszystkich Rockowych Kobiet - pod naszym patronatem!

    Więcej…  
  • RafCom podsumowuje rok 2017

    Kolejny rok działalności firmy RafCom za nami. Działający od września 2005 roku dystrybutor materiałów eksploatacyjnych, w tym roku świętować będzie 12 urodziny. O planach na kolejne miesiące, o sukcesach i problemach branży rozmawiamy z Pawłem Piórkowskim, Dyrektorem Zarządzającym.

    Więcej…