Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Obecnie liczba spotkań targowych radykalnie spadła. Pandemia zweryfikowała po pierwsze potrzebę tego typu eventów, po drugie pozycję ich organizatorów. Konsorcjum Biuro Klub, z którym spotykamy się od wielu lat na targach, pozostało w grupie firm, które nie poprzestają w swoim rozwoju. Targi zorganizowane z początkiem września były tego najlepszym dowodem. 

Już chyba przestaliśmy liczyć edycje targów w KBK. Wiemy, że jak długi działamy w branży tak długo, zazwyczaj we wrześniu, widzimy się z udziałowcami Konsorcjum Biuro Klub. W tym roku nie było inaczej. Sprawdzone miejsce spotkań pod Warszawą, czyli centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, które po raz kolejny gościło naszą branżę, sprawdziło się rewelacyjne. Liczna grupa dostawców, cały skład KBK i oczywiście media branżowe ...

Jak było, kogo spotkaliśmy oraz jakie perełki produktowe żeśmy tam wypatrzyli, o tym w naszym videoreportażu.


Wybrane ogłoszenia

Ołówek automatyczny.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Idealne dla domowych artystów.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Tablice suchościeralne magnetyczne
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Fluo marki Main Paper
Genialna książka dla dziewczynek.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • XIII edycja Forum IPBBS za nami!!

    Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

    Więcej…  
  • Znamy kod do rabatów!!

    O tym, że zakupy przez internet są opłacalne nie musimy chyba nikogo przekonywać. O tym, że w dobie koronawirusa są bezpieczne - także nikt tej tezy nie podważy. Nie każdy jednak zdąży skorzystać z promocji, która od jakiegoś czasu funkcjonuje na rynku.

    Więcej…