Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przed nami kolejny sezon targowy - tym razem skupiony on będzie na artykułach biurowych oraz świątecznych. Zanim jednak ruszymy w Polskę, wróćmy wspomnieniami do jednej z ostatnich imprez, w których uczestniczyliśmy.

18 maja w przepięknym pałacu Venecia spotkali się najwięksi dostawcy artykułów biurowych i szkolnych. Zobacz w naszym videoreportażu, kogo spotkaliśmy i co nowego zaprezentowały firmy.Więcej filmów szukaj na naszym kanale na Youtube:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit sprzedażowy!!
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Idealna do domowego biura.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Podręczna drukarka etykiet

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pobierz oficjalną aplikację targów RemaDays

    Targi RemaDays Warsaw 2018 już wkrótce. W dniach od 7 do 9 lutego cała branża reklamowa i poligraficzna spotka się w Nadarzynie pod Warszawą w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.

    Więcej…  
  • Black Friday i Cyber Monday w branży

    27 listopada br. odbędzie się kolejny już w historii polskiego handlu Black Friday. Z kolei 30 listopada jego internetowy odpowiednik, czyli Cyber Monday zawładnie internetem. Można się spodziewać, że w tych dniach wielu łowców okazji rzuci się w wir zakupów. Dlatego warto się do tego przygotować.

    Więcej…