Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przed nami kolejny sezon targowy - tym razem skupiony on będzie na artykułach biurowych oraz świątecznych. Zanim jednak ruszymy w Polskę, wróćmy wspomnieniami do jednej z ostatnich imprez, w których uczestniczyliśmy.

18 maja w przepięknym pałacu Venecia spotkali się najwięksi dostawcy artykułów biurowych i szkolnych. Zobacz w naszym videoreportażu, kogo spotkaliśmy i co nowego zaprezentowały firmy.Więcej filmów szukaj na naszym kanale na Youtube:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

Wybrane ogłoszenia

Ogromna paczka kredek
Farby pakowane po 500 ml.
Nowa oferta marki JOVI
Idealne dla najmłodszych
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Nowe tonery do drukarek Canon.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Firma Sharp przeciwko SARS-COV-2 .

    Jako pierwsza na świeciei, firma Sharp, opracowała urządzenie w którym na około 30 sekundii wystawiono przenoszonego drogą powietrzną koronawirusa (SARS-CoV-2) na działanie jonów Plasmacluster i wykazano, że liczba cząsteczek wirusa zakaźnego została zredukowana o ponad 90%iii.

    Więcej…  
  • Czy czeka nas pandemia cyberataków?

    Ransomware, phishing, czy też dezinformacja – metody cyberprzestępców znamy, jednak wciąż ich działania ewoluują, więc aby zapewnić bezpieczeństwo danych firmy konieczne jest nieustanne doskonalenie zabezpieczeń i podnoszenie wiedzy w temacie cybersecurity. Jak rysuje się 2021 r. w kontekście cyberprzestępstw? W jaki sposób chronić zasoby firmy przed niepożądanymi atakami?

    Więcej…