Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To była zażyła dyskusja nad przyszłością branży PBS. W otoczenia najważniejszych graczy, pod bacznym okiem naszej kamery toczyły się rozmowy nad problemami, zmianami, z którymi musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Kilka godzin wymiany zdań, znalezienie wspólnego punktu zaczepienia oraz sugestie, w którym kierunku powinien zmierzać rynek. Pod patronatem Grupy Biuro Plus, już po raz drugi spotkaliśmy się na panelu dyskusyjnym tym razem pod Warszawą.

Wnioski i cały stenogram ze spotkania opublikowaliśmy już wcześniej na naszych stronach. Dziś załączamy videorelacje z najważniejszymi wypowiedziami.


Zobacz także: 

Wybrane ogłoszenia

Totalna nowość w marce ESCUELA!
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowa oferta marki JOVI
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Polska marka artykułów czyszczących.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • DHL nie dowiezie paczek na Święta!!

    Jeśli czekasz na ważną przesyłkę jeszcze przed Świętami, możesz się zdziwić. Właśnie trwa strajk kurierów DHL.

    Więcej…  
  • Przed nami sezon targowy

    Na rynku właśnie pojawił się nowy produkt w branży papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskiej, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sklepikarzy, szkół, przedszkoli. Paczka szkolna - nazwana przez twórców School-Box to zestaw najnowszych produktów, które trtafią na rynek w sezonie 2014/2015. Zawiera ona próbki, ulotki, szczegółowe informacje na temat produktów oraz kontakt do dystrybutorów.

    Więcej…