Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Xerox zdobył tytuł Top 100 Global Tech Leader 2018 roku (wcześniej tytuł funkcjonował pod nazwą Top 100 Global Innovators). Firma została uhonorowana w ten sposób po raz szósty od 2011 roku, kiedy Thomson Reuters rozpoczął przyznawanie wyróżnienia. Xerox otrzymał wysokie notowania w dziedzinie przywództwa, tworzenia patentów, społecznej odpowiedzialności biznesu i wpływu na środowisko.

- Firmy z zestawienia Top 100 pomagają rozwiązywać problemy współczesnego świata za pomocą nowych technologii – twierdzi Alex Paladino, managing director, Thomson Reuters Technology Practice Group. – To organizacje, które mają świetne pomysły i umieją wcielić je w życie.

Thomson Reuters wybrał wyróżnioną setkę na podstawie algorytmu badającego wynik finansowy, poziom przywództwa, zaufanie ze strony inwestorów, poziom zagrożenia i odporności na nie, postępowania w zgodzie z przepisami, poziom innowacji, zarządzania ludźmi, społecznej odpowiedzialności, wpływu na środowisko i reputacji.

- Innowacja, która jest przeprowadzana w zgodzie z wymaganiami środowiskowymi i społecznymi historycznie wpisuje się w DNA Xerox – mówi Steve Hoover, chief technology oficer, Xerox. – Obecnie obserwujemy, jak świat wokół nas dynamicznie się zmienia. Jesteśmy świadkami tego, jak wiele może dać nam współpraca fizycznej i cyfrowej rzeczywistości – dodaje.


Czytaj także:

Jak kończyć to, co się zaczęło?

Oświetlenie z czujnikiem ruchu – światło dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Zakaz handlu w niedzielę już od 11 marca 2018

Kategoria: Wydarzenia - branża biurowa
Odsłony: 1327