Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To były nieplanowane odwiedziny. 18 października br. nasza Redakcja, z zaskoczenia, odwiedziła siódmą edycję targów jesiennych organizowanych przez warszawską hurtownię HELKRA. Bez wcześniejszej zapowiedzi, a jednak ku uciesze organizatora, z naszą kamerą wtopiliśmy się w tłum gości, wyłapując do rozmowy kilku wystawców. 

Przyznajemy się - na targach w Helkrze byliśmy po raz pierwszy. Deklarujemy jednak, że miniona wizyta rozpoczęła coroczny cykl spotkań z właścicielami i pracownikami warszawskiej hurtowni.

Profesjonalna oprawa, gościnność, zaangażowanie - tymi słowy można opisać październikowe spotkanie. To nie typowa impreza jakich wiele w naszej branży. Jak zaznaczał podczas rozmowy Maciej Tywonek, Dyrektor Marek Własnych w firmie HELKRA - jesienna edycja targów ma za zadanie przede wszystkim przybliżyć producentów i importerów do klientów hurtowni. 

Nowe logo firmy HELKRA

Spotkanie Lunch & Wiedza w tym roku było nie tylko okazją do integracji dwóch kanałów dystrybucji. To właśnie podczas targów zaprezentowano zupełnie nowe logo firmy. Kolor to główna cecha nowego wizerunku. Z jednobarwnej wizualizacji, nowe logo Helkry, wyróżnia się wieloma barwami, które, jak zapowiedział Maciej Tywonek, są odzwierciedleniem corocznie wydawanego katalogu, w którym od wielu lat każdy dział ma swój niezmienny kolor.  

Nagrody

Zapewne spotkanie branżowe bez prezentów i nagród nie byłoby tak licznie oblegane. I tak było w przypadku minionej imprezy. Tego dnia każdy z klientów wyszedł z głową pełną wiedzy i torbą pełną sampli. Gdzie było najwięcej odwiedzających, co przygotowali wystawcy oraz skąd pomysł na nazwę eventu Lunch & Wiedza - o tym w naszym video. Czytaj także:

Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Zestaw pudełek ozdobnych
Polska marka artykułów czyszczących.
Podręczna drukarka etykiet
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolorowe życie już od roczku

    Rysowanie to naprawdę wielka frajda dla dzieci i to tych najmłodszych. Zabawa ta uczy, pomaga w rozwoju i przede wszystkim sprawia dużo przyjemności naszym pociechom. W przypadku jednak tych najmłodszych, którzy właśnie obchodzili swoje pierwsze urodziny, wybór odpowiednich kredek musi być przez nas przemyślany.

    Więcej…  
  • Listopadowe wydanie RemaTV Flesz – najnowsze informacje z branży

    W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

    Więcej…