Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To już kolejna videoprodukcja firmy Newell. Zgodnie z zapowiedzią, raz w tygodniu przedstawiciele firmy, za pośrednictwem kanału na YOUTUBE, przekazywać będą garść wiedzy dotyczącej współpracy ze swoimi klientami. Forma przyjazna dla oczu. Monolog miły dla ucha, ale przede wszystkim wsparcie tak potrzebne firmom w obecnej rzeczywistości.

"e-commerce" - to temat drugiego odcinka. Czy będzie miał on smak goryczy i niespełnionych nadziei, czy może  słodki smak sukcesu i nieograniczonych możliwości?

Polecamy subskrypcję kanału na youtube firmy Newell Poland, aby wejść w nowe realia jak najlepiej przygotowanym.

W bieżącym filmie Rafał Foksiński, Sr. Sales Manager Eastern Europe w firmie Newell Poland przedstawia narzędzia, jakie firma oferuje swoim klientów. Ich zadaniem jest wsparcie sprzedaży oraz pomoc wszystkim tym, dla których e-commerce jest już ważny albo może okazać się znacząco pomocny w dalszej działalności.

 Miłego oglądania!


Zasubskrybuj kanał Newell Poland

Kategoria: Rozmowy bez cenzury - branża biurowa
Odsłony: 3029