Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To była wzruszająca rozmowa. Rozmowa, która rozpoczęła się 20 lat temu. Wówczas Prezes dopiero co powstającego Konsorcjum Biuro Klub - Ryszard Szymczak spotkał się z nami po raz pierwszy. Pomysł, który zakiełkował na Krecie urzeczywistnił się dokładnie 20 lat temu. Teraz znowu się spotkaliśmy. Ponownie z Prezesem Ryszardem Szymczakiem. Historia jakby zatoczyła koło...

Efekt naszej rozmowy zobaczysz w video umieszczonym poniżej. Dziękujemy za rozmowę i wierzymy, że za 20 lat spotkamy się w niezmienionym składzie.

 

Wybrane ogłoszenia

W zestawie 10 elementów.
W kolorze czarnym.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Długopisy żelowe Smoothy MemoBe
Ekologiczne i bezpieczne.
Cienkopisy z końcówką F w rozmiarze 0,4 mm.
Dostępne w 4 żywych kolorach.
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...
Dla chłopca i dziewczynki.
Tablice suchościeralne magnetyczne
Kredki woskowe do różnych powierzchni

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • A było to tak?

    - Powstaliśmy w 2004r i jesteśmy na rynku już 15 lat!  Lat, w których wyeksploatowaliśmy dla Was swobodę korzystnego drukowania oraz przyjemności z właściwego wyboru!  Lat, w trakcie których ekspresja naszych działań przedkładała się na efektywność naszych produktów by dostarczyć satysfakcję naszym Klientom. Lat, w których pielęgnowaliśmy najcenniejsze dla nas wartości... O kim mowa? Zapraszamy do lektury.

    Więcej…  
  • GREENU - z myślą o recyklingu.

    W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiła się nowa linia produktów ekologicznych. Dedykowane wielbicielom nowej technologii produkty projektowane i produkowane są w sposób zrównoważony, dzięki czemu są one liderem pod względem jakości i trwałości.

    Więcej…