Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatnia wizyta w firmie RAFCOM miała miejsce 2 miesiące przed nową rzeczywistością. Covid zburzył nasz coroczny system pracy, w którym na stałe swoje miejsce miały wizyty w firmie z Reguł dostarczającej na rynek materiały eksploatacyjne marki PRISM.

Nasz brak cierpliwości związany z zaistniałą sytuacją oraz ciekawość, co słychać u naszych Przyjaciół spowodowało, że wpadliśmy do nich na kawę i ciacho. W towarzystwie Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego firmy RAFCOM, oraz co jakiś czas zaglądającej do nas Pani Marketing, przegadaliśmy historię firmy przez ostatnie pół roku.

O czym plotkowaliśmy i co się dowiedzieliśmy zobaczycie w naszym filmie.

Miłego oglądania.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Nowa oferta marki JOVI.
Kredki marki Faber - Castell
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Drugie życie patyczków do logów.

    A co, jeśli recykling patyczków z lodów może dać nam dużo frajdy? Mamy dla Was świetny pomysł na robienie puzzli i uczenie się figur geometryczne właśnie wykorzystując pozostałości po lodach.

    Więcej…  
  • Co dzieci i dorośli powinni wiedzieć o klejeniu?

    Klej jaki jest każdy widzi. Niby zwykły produkt, ale chyba dziś nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Z klejem do czynienia mamy od najmłodszych lat i to właśnie wtedy towarzyszy nam on każdego dnia. Nie oznacza to jednak, że pozbywamy się go z dorosłego życia. 

    Więcej…