Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ostatnia wizyta w firmie RAFCOM miała miejsce 2 miesiące przed nową rzeczywistością. Covid zburzył nasz coroczny system pracy, w którym na stałe swoje miejsce miały wizyty w firmie z Reguł dostarczającej na rynek materiały eksploatacyjne marki PRISM.

Nasz brak cierpliwości związany z zaistniałą sytuacją oraz ciekawość, co słychać u naszych Przyjaciół spowodowało, że wpadliśmy do nich na kawę i ciacho. W towarzystwie Pawła Piórkowskiego, Dyrektora Zarządzającego firmy RAFCOM, oraz co jakiś czas zaglądającej do nas Pani Marketing, przegadaliśmy historię firmy przez ostatnie pół roku.

O czym plotkowaliśmy i co się dowiedzieliśmy zobaczycie w naszym filmie.

Miłego oglądania.


REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Ogromna paczka kredek
Ręcznie malowane torebki.
Idealna do domowego biura.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Nowa oferta marki JOVI.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 94 proc. użytkowników zabezpiecza swoje telefony. Większość robi to jednak mało skutecznie

    Zdecydowana większość użytkowników urządzeń mobilnych zabezpiecza swoje smartfony i tablety, jednak stosowane metody są zwykle mało skuteczne – wynika z raportu Fundacji Wiedza To Bezpieczeństwo. Kod PIN czy zabezpieczenie wzorem łatwo jest złamać, co więcej chronią one jedynie urządzenie, a nie znajdujące się na nim dane. To często nie tylko nasze zdjęcia i kontakty, lecz również ważne firmowe dokumenty.

    Więcej…  
  • Nowy system B2B w Konsorcjum Biuro Klub

    Konsorcjum Biuro Klub wdraża informatyczny system B2B, łączący producentów, dostawców i klientów. System będzie wspierał proces zamawiania produktów, a jednocześnie będzie narzędziem do analiz marketingowych oraz komunikacji.

    Więcej…