Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas targów OSAA (zobacz zdjęcia ze spotkania), które także były jubileuszem jednej ze starszych sieci biuroserwisowych w Polsce, nasza redaktor spotkała się z przedstawicielami firmy Allper. Jak zawsze liczne grono pracowników, na czele z samym Krzysztofem Muszalskim - właścicielem częstochowskiej firmy, dość mocno zaznaczyło swoją obecność. My wypatrzyliśmy na stoisku kilka zupełnie nowych produktów. Jakich? O tym w naszej rozmowie video.

Firma Allper, która w tym roku świętuje 15 lat istnienia na rynku, jeszcze kilka lat temu głównie kojarzyła nam się z materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń drukujących. Rynek jednak w naszej branży dość mocno się zmienia, dlatego gro dystrybutorów aktywnie uzupełnia swoją ofertę. W ostatnich miesiącach pisaliśmy już o nowym asortymencie firmy Allper. Kosmetyki marki Felce Azzura, środki czystości marki Dottsi, akcesoria komputerowe, trytytki... Na tym jednak nie koniec. Co ponadto trafiło w ostatnim czasie do oferty firmy Allper. O tym w naszej rozmowie z Roksaną Gurtman oraz Wojciechem Apanasem.


ZOBACZ VIDEO-ROZMOWĘ 


 REKLAMA

Kategoria: Rozmowy bez cenzury - branża biurowa
Odsłony: 1105