Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas targów OSAA (zobacz zdjęcia ze spotkania), które także były jubileuszem jednej ze starszych sieci biuroserwisowych w Polsce, nasza redaktor spotkała się z przedstawicielami firmy Allper. Jak zawsze liczne grono pracowników, na czele z samym Krzysztofem Muszalskim - właścicielem częstochowskiej firmy, dość mocno zaznaczyło swoją obecność. My wypatrzyliśmy na stoisku kilka zupełnie nowych produktów. Jakich? O tym w naszej rozmowie video.

Firma Allper, która w tym roku świętuje 15 lat istnienia na rynku, jeszcze kilka lat temu głównie kojarzyła nam się z materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń drukujących. Rynek jednak w naszej branży dość mocno się zmienia, dlatego gro dystrybutorów aktywnie uzupełnia swoją ofertę. W ostatnich miesiącach pisaliśmy już o nowym asortymencie firmy Allper. Kosmetyki marki Felce Azzura, środki czystości marki Dottsi, akcesoria komputerowe, trytytki... Na tym jednak nie koniec. Co ponadto trafiło w ostatnim czasie do oferty firmy Allper. O tym w naszej rozmowie z Roksaną Gurtman oraz Wojciechem Apanasem.


ZOBACZ VIDEO-ROZMOWĘ 


 REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI.
Polska marka artykułów czyszczących.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Różne kształty, żywe kolory.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Drukowana, a jednak wyjątkowa kartka na Dzień Matki

    Chyba nic nie sprawi żadnej mamie większej radości niż samodzielnie wykonany prezent. Nie musi być wcale drogi ani wymagać wiele pracy. Weźmy na przykład prostą kartkę z życzeniami na Dzień Matki, z wielkim sercem pośrodku – wystarczy ją wydrukować i pokolorować. Szablon jest gotowy do pobrania, dlatego zostaje tylko wycinanie i ozdabianie. Pisaki dla dzieci edding Funtastics są idealne do kolorowania, ponieważ zapewniają mnóstwo barwnej zabawy nawet dla najmłodszych dzieci. Starsze dzieci mogą pomóc mniejszym z wycinaniem, ale z kolorowaniem kartki poradzą sobie dzieci w każdym wieku. Pisaki dla dzieci Funtastics są trwałe i zostały specjalnie zaprojektowane dla dziecięcych rąk. Są dostępne w dwóch szerokościach linii oraz 18 jasnych i radosnych kolorach.

    Więcej…  
  • Substancje chemiczne w wyrobach i obowiązek producentów wobec klientów – REACH w branży dziecięcej i zabawkarskiej

    Wystartowała kampania Pytaj o chemię, skierowana do producentów, sprzedawców sieci detalicznych oraz konsumentów. Celem jej jest wzrost świadomości na temat obecności w wyrobach substancji wzbudzających szczególnie duże obawy – SVHC (Substances of Very High Concern).

    Więcej…