Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jak co roku w grudniu odwiedziliśmy firmę Rafcom, aby podsumować mijający rok 2018. To było spotkanie wyjątkowe - bo przedświąteczne. Nie tylko wszystkim pracownikom tego dnia dopisywał wyjątkowy nastrój, ale także nowemu pupilowi, który od 11 miesięcy dzielnie motywuje wszystkich do pracy. O planach na kolejny rok, o tym, co ważne w działalności firmy Rafcom, rozmawialiśmy z Reginą Telego, Dyrektor Handlową.

2018 rok to bardzo dynamiczny czas w historii firmy Rafcom. Nowi pracownicy, nowe grupy asortymentowe, nowe wyzwania. Jak zapewnia Regina Telega - 2019 będzie jeszcze lepszy. Dlaczego? O tym w naszym wywiadzie.  

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ogromna paczka kredek
Idealna do domowego biura.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Ręcznie malowane torebki.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Piotr Bieliński finalistą 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku

    Współzałożyciel i prezes Action S.A., spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie został laureatem 13. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia podjęło Jury pod przewodnictwem Jerzego Koźmińskiego, które działa niezależnie od firmy doradczej EY – organizatora konkursu.

    Więcej…  
  • Pop it czyli jak tęczowa zabawka z bąbelkami stała się obowiązkowym elementem na placu zabaw

    Pop it i inne sensoryczne silikonowe zabawki przejęły właśnie TikTok'a i szkolne place zabaw. Czy to przemijająca moda, pomoc w koncentracji, czy jedno i drugie?

    Więcej…