Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Sharp Electronics poinformowała po rozszerzeniu działu sprzedaży pośredniej na terenie Polski. Do zespołu dołączył Henryk Popowski, który objął stanowisko Partner Account Managera i będzie odpowiedzialny za główną sieć Autoryzowanych Partnerów Sharp oraz dalszy rozwój kanału Integratorów IT.

Popowski pracował wcześniej w firmach takich jak PTK Centertel, Play czy T-Mobile, a ostatnie 5 lat, związany był zawodowo z firmą Integrakom gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz postępowania przetargowe.


Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł kontynuować moją współpracę z Integratorami IT. Jestem przekonany, że moje dotyczasowe doświadczenie pozwoli rozwinąć istniejący kanał sprzedaży IT Sharpa, zbudować nowe relacje biznesowe oraz dostarczyć Partnerom najlepszą ofertę - odpowiadającą na obecne zapotrzebowanie rynku.” – powiedział Henryk Popowski, Partner Account Manager

Sharp w Polsce zgodnie z przyjętą strategią rozwija kanał sprzedaży pośredniej oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych. Zatrudnienie kolejnej osoby to następy krok w realizacji tych założeń oraz na pewno szybsza i jeszcze lepsza obsługa kanału partnerskiego Sharp.

W obecnych czasach coraz więcej firm IT widzi potrzebę rozszerzenia swojej działalności w innych segmentach branży i integratorzy są właśnie grupą partnerów, która w szybkim czasie będzie się starała dostosować do obecnej sytuacji. Zatrudnienie kolejnej osoby w kanale partnerskim jest kontynuacją naszej strategii dotarcia do klientów końcowych, którzy coraz częściej oczekują od dostawcy IT szerszego portfolio produktów i usług.” – powiedział Łukasz Wacławiak, Indirect Sales Manager

 


REKLAMA

rafcomprism

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 10 sztuczek na tańsze drukowanie

    Drukowanie to poważny punkt w budżecie wielu firm. Także w domu, w którym często potrzebne jest uzyskanie jakichś materiałów w formie papierowej, koszt druku może być stosunkowo wysoki. Warto więc poznać sztuczki, które umożliwiają tańsze drukowanie.

    Więcej…  
  • Jak zrobić mandalę z JOVIDECOR Metalic

    Długi, majowy weekend przed nami, więc jest czas na relaks. Dlatego stworzenie dekoracyjnych mandali ze starych płyt CD to chyba idealny plan. Oto kilka oryginalnych rzeczy, które możesz zrobić, podążając za naszą instrukcją na filmie.

    Więcej…