Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Sharp Electronics poinformowała po rozszerzeniu działu sprzedaży pośredniej na terenie Polski. Do zespołu dołączył Henryk Popowski, który objął stanowisko Partner Account Managera i będzie odpowiedzialny za główną sieć Autoryzowanych Partnerów Sharp oraz dalszy rozwój kanału Integratorów IT.

Popowski pracował wcześniej w firmach takich jak PTK Centertel, Play czy T-Mobile, a ostatnie 5 lat, związany był zawodowo z firmą Integrakom gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz postępowania przetargowe.


Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł kontynuować moją współpracę z Integratorami IT. Jestem przekonany, że moje dotyczasowe doświadczenie pozwoli rozwinąć istniejący kanał sprzedaży IT Sharpa, zbudować nowe relacje biznesowe oraz dostarczyć Partnerom najlepszą ofertę - odpowiadającą na obecne zapotrzebowanie rynku.” – powiedział Henryk Popowski, Partner Account Manager

Sharp w Polsce zgodnie z przyjętą strategią rozwija kanał sprzedaży pośredniej oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych. Zatrudnienie kolejnej osoby to następy krok w realizacji tych założeń oraz na pewno szybsza i jeszcze lepsza obsługa kanału partnerskiego Sharp.

W obecnych czasach coraz więcej firm IT widzi potrzebę rozszerzenia swojej działalności w innych segmentach branży i integratorzy są właśnie grupą partnerów, która w szybkim czasie będzie się starała dostosować do obecnej sytuacji. Zatrudnienie kolejnej osoby w kanale partnerskim jest kontynuacją naszej strategii dotarcia do klientów końcowych, którzy coraz częściej oczekują od dostawcy IT szerszego portfolio produktów i usług.” – powiedział Łukasz Wacławiak, Indirect Sales Manager

 


REKLAMA

rafcomprism

Wybrane ogłoszenia

Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealne dla najmłodszych
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Różne kształty, żywe kolory.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Ogromna paczka kredek
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Branża reklamowa wybiera najlepsze firmy i upominki w 2020 roku

    Zagłosuj w konkursie Korony Reklamy 2020. Wybierz najlepsze firmy w 4 kategoriach. Finał konkursu połączony z wręczeniem "Koron Reklamy" nastąpi 12 lutego 2020 r., pierwszego dnia Targów RemaDays Warsaw 2020 podczas Wieczoru Wystawców.

    Więcej…  
  • Solidarność podatkowa w handlu materiałami eksploatacyjnymi

    Z dniem 1 lipca 2015 r. katalog towarów objętych mechanizmem odpowiedzialności solidarnej na gruncie podatku VAT został rozszerzony m.in. o następujące towary (nazwane „towarami wrażliwymi”): materiały eksploatacyjne do drukarek (tonery bez głowicy drukującej do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, kasety z tuszem bez głowicy do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, kasety z tuszem i głowicą drukującą do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, tonery z głowicą drukującą do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych)... Z czym to się wiąże w naszej branży?

    Więcej…