Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie masz wrażenie, że z roku na rok czas co raz szybciej przecieka przez palce? Jak to możliwe, że większości z nas ciągle go brakuje? Tajemnica nie tkwi tylko w tym, aby mniej robić - receptą jest po prostu dobra jego organizacja.

Mamy jednak złą wiadomość - czasu nie można zatrzymać ani cofnąć. Możemy jednak nad nim zapanować!

Już od wieków ludzie starali się tak pokierować swoim życiem, aby nie ulewało się im ono przez palce. Od zarania dziejów starano się tak planować każdy dzień, aby narzucone pory w ciągu doby, roku stwarzały odpowiedni klimat do działań. Od kiedy człowiek uświadomił sobie, że po dniu zawsze przychodzi noc a po lecie - zima, musiał także opracować system, który nie tylko dostosowywał się do określonej pory, ale przede wszystkim maksymalnie ją wykorzystywał. 

To właśnie z tej potrzeby powstał kalendarz. Przyjmował on różne formy. Nie będziemy jednak wracać do przeszłości. Dziś rynek oferuje nam mnóstwo produktów, które mają pomóc nam ogarnąć szereg obowiązków, z jakimi stykamy się każdego dnia. Mimo, że era nowoczesnych technologii przeniosła w dużej mierze kalendarz do naszych telefonów, my nie wyobrażamy sobie życia bez wersji papierowej. Tylko tu, poza planowaniem przyszłości, możemy wracać czasem do tego co już było.

Jakie kalendarze obecnie najczęściej wykorzystujemy? W zależności od płci, wykonywanego zawodu, wieku, gustu wybieramy kalendarz, który nie tylko ma pomóc nam zapanować na każdym dniem, ale przede wszystkim jest też wyrazem samych nas. 

Elegancka, w stonowanym kolorze książka dość często w formacie B5 idealnie sprawdzi się u biznesmena. Kolorowy kalendarz z oryginalną grafiką uzupełni wizerunek młodej kobiety. Zaś duży format spełni oczekiwania sekretarki panującej nad chaosem w firmie. Przyjrzeliśmy się ofercie firmy Panta Plast, która jest liderem w dystrybucji kalendarzy. Jej oferta zawsze odzwierciedla trendy panujące na rynku oraz uwzględnia różnorodne potrzeby polskiego klienta. 


KALENDARZ DLA MODNEJ KOBIETY

 Kalendarz A5 tygodniowy szyty 2017:

- ekskluzywne szyte okładki
- bogactwo wzorów i kolorów
- papier chamois
- wycięte registry

Kalendarze dostępne m.in. w sklepie:
 

Wybrane ogłoszenia

Ogromna paczka kredek
Idealne dla najmłodszych
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
5 kolorów zabawy.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • PODPISZ PETYCJĘ - UPOMINEK ZA 10 ZŁ MARKETINGU NIE ZBUDUJE!

  Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzeszająca ponad 170 przedsiębiorstw z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy rozpoczęła zbiórkę petycji w sprawie poparcia akcji -podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości osobom trzecim oraz doprecyzowanie tych kwot jako wartości netto!

  Więcej…  
 • Jak stworzyć oryginalną choinkę.

  Na gałązce choinkowej

  Wiszą dwa jabłuszka

  Przy jabłuszku pierwszym pajac

  Przy drugim kaczuszka...

  Więcej…