Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Canon zaprezentowała nową monochromatyczną drukarkę laserową i-SENSYS LBP151dw. Została ona zaprojektowana z myślą o potrzebach niewielkich grup roboczych i oferuje ulepszoną wydajność oraz rozbudowane opcje łączności przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw idealnie wpasuje się w niewielkie przestrzenie biurowe, np. w bankach, szpitalach czy na sklepowym zapleczu. Dzięki zgodności ze standardem PCL5e/6 zapewnia elastyczność w zakresie integracji.

Dzięki łączności Wi-Fi i możliwości druku z urządzeń mobilnych i-SENSYS LBP151dw  zwiększa wydajność pracy w niewielkich biurach. Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android mogą, za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT Business, drukować dokumenty, prezentacje czy zdjęcia bezpośrednio ze swoich smartfonów i tabletów. Dodatkowo, dzięki wsparciu dla Google Cloud Print i Mopria Print Service dla urządzeń z systemem Android drukowanie z urządzeń mobilnych staje się jeszcze łatwiejsze. 

i-SENSYS LBP151dw to produkt dla firm, które poszukują wydajnych rozwiązań przyspieszających procesy biurowe. Zapewnia druk z prędkością do 27 str./min i automatyczny druk dwustronny. Technologia szybkiego druku pierwszej strony firmy Canon, zapewnia niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy urządzenia, nawet będącego w trybie uśpienia (w ciągu kilku sekund). 

Anil Jagpal, Marketing Manager, Canon Europe komentuje: „Drukarka i-SENSYS LBP151dw została stworzona, aby zapewnić łatwą integrację i rozbudowaną funkcjonalność w zakresie współpracy z urządzeniami mobilnymi przy zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Dzięki standardom łączności PCL i Wi-Fi, które dostępne są w jednym niewielkim urządzeniu, środowiska biznesowe mogą zwiększać wydajność w realizacji codziennych zadań”. 

Drukarka i-SENSYS LBP151dw będzie dostępna w kwietniu 2016 r.

i-SENSYS LBP151dw – kluczowe cechy: 

 • Druk z prędkością do 27 str./min
 • Wbudowane Wi-Fi 
 • Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony 
 • Wydruk pierwszej strony w 8 sekund
 • Wsparcie standardu MOPRIA 
 • Wsparcie usługi Google Cloud Print 
 • Obsługa języka PCL5e/6 
 • Automatyczny druk dwustronny 

Wybrane ogłoszenia

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Nowa oferta marki JOVI.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowa oferta marki JOVI
5 kolorów zabawy.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Pierwsza edycja Gift Show Poland zakończona

  Prawie 3 tys. osób zgromadziły premierowe targi Gift Show Poland odbywające się w dniach 22-24 maja br. w Centrum MT Polska w Warszawie. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli branży upominkowej, jak i indywidualnych zwiedzających, którzy na miejscu poszukiwali inspiracji na oryginalne prezenty.

  Więcej…  
 • Zasiłek dla bezrobotnych w 2018 roku

  O bezrobociu na co dzień nikt nie myśli, jednak jako portal branżowy czujemy się w obowiązku, aby przekazywać Wam informacje, które mogą kiedyś, czego nie życzymy, się przydać. Tym razem tekst dotyczy tego ile wynosi podstawowa kwota zasiłku dla bezrobotnych i kto może go otrzymać?

  Więcej…