Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W ofercie warszawskiej firmy Rafcom, która specjalizuje się w dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących pojawiła się nowa kompatybilna oferta dla użytkowników drukarek marki: Xerox, Lexmark oraz Konica Minolta.

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oferowana przez firmę Rafcom, która działa na rynku już od 10 lat. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu firma mogła stworzyć produkty innowacyjne, o najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne ISO, a jednocześnie są trwałe i wydajne. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy jej atut.

- Obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, a zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla naszych klientów - mówi Paweł Piórkowski, Dyrektor Generalny w firmie. - Nasza firma na bieżąco wprowadza nowe zamienniki, które zadowolą klientów ceniących dobrą jakość za niską cenę. - dodaje.

Ostatnio do oferty firmy Rafcom wprowadzone zostały tusze (wszystkie kolory) do drukarek takich marek jak: Lexmark, Konica Minolta oraz Xerox. Pełen wykaz nowości umieszczamy poniżej.

Marka Drukarka Zamiennik
PRISM Lexmark  Toner C734/736 Black
PRISM Lexmark Toner C734/736 Cyan
PRISM Lexmark Toner C734/736 Magenta
PRISM Lexmark Toner C734/736 Yellow
PRISM Lexmark Toner X792 Black 20K
PRISM Lexmark Toner X792 Cyan 20K
PRISM Lexmark Toner X792 Magenta 20K
PRISM Lexmark Toner X792 Yellow 20K
PRISM Lexmark Toner X654/658 Rem.

 

PRISM   Minolta         TN-412 Bizhub 40P Rem  19K

 

PRISM    Xerox              Toner WC 7120 Black Rem.
PRISM Xerox Toner WC 7120 Cyan Rem.
PRISM Xerox Toner WC 7120 Magenta Rem.
PRISM Xerox Toner WC 7120 Yellow Rem.

 

Więcej dostępnych propozycji: http://www.rafcom.waw.pl/oferta 


 Zobacz także wywiad z Pawłem Piórkowskim z firmy Rafcom, którego udzielił w styczniu 2016 roku

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Podręczna drukarka etykiet
5 kolorów zabawy.
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Nowa marka = nowe możliwości

  Na rynku właśnie pojawiły się pierwsze kontenery z nową marką materiałów eksploatacyjnych.

  Marka Peach - bo o niej mowa - to nowa oferta produktowa firmy PBS Connect. Jej wprowadzeniem na polski rynek zajmuje się Tomasz Kubas - nowy Product Manager warszawskiego dystrybutora.

  Więcej…  
 • Pokoloruj, bo inaczej zwariujesz!

  Ostatnio żyję w trybie przetrwania. Powrót do miasta i balansowanie między życiem szkolnym - zdalnym - opieką nad przedszkolakiem wysysa energię jak Nosferatu młode dziewice. Nagłe ograniczenie przestrzeni do metrażu mniejszego na osobę niż dla więźnia nie sprzyjają relaksowi. Nowa praca, zajmująca popołudnia, wciskana między potrzeby wszystkich dookoła, wyżyna mnie jak magiel. Do tego, oczywiście, trzy tygodnie w cywilizacji i już witam gile do pasa, a zatoki chcą mi rozsadzić czaszkę. Przez ostatni rok nawet nie kichnęłam! Mój jedyny cel zamyka się w haśle „byle do 22:00”.

  Więcej…