Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Korektor to niezastąpiony pomocnik we wszelkiego rodzaju pracach biurowych i szkolnych. Szybko tuszuje popełnione w pośpiechu błędy, zachowując przejrzystość dokumentów i notatek.

To alternatywa dla zmazywaczy, które wymażą wyłącznie pismo pisane piórem wiecznym. To idealny produkt do biur oraz dla uczniów, którzy chcą usunąć, to, co nieusuwalne.

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, firma Leviatan-Poligrafia w swojej ofercie proponuje kilka rodzajów korektorów. Te, marki PLUS, to szczególnie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które przyczyniają się do jeszcze bardziej precyzyjnej, estetycznej i dyskretnej korekty tekstu.

Jak informuje Aleksandra Skrzydelska-Kobza z firmy Leviatan - niezawodne korektory w taśmie marki PLUS dostępne są w wielu funkcjonalnych obudowach, które znacznie usprawniają korzystanie z nich. Dodatkowo wykonane z najwyższej jakości materiałów charakteryzują się serią nietuzinkowych cech jak chociażby:

NIEZAWODNOŚĆ - dzięki wyposażeniu w niezwykle przyczepną taśmę utrzymują się nawet na folii i innych gładkich materiałach

ERGONOMIA –  funkcjonalna obudowa gwarantuje pewne ułożenie korektora w dłoni 

DYNAMIKA - dzięki obrotowej konstrukcji głowicy i mini rolce na jej końcu (patent PLUS) korekta następuje bardzo płynnie i lekko

PRECYZJA - możliwe jest korygowanie krzywych linii (rysunków) oraz korygowanie w dwóch kierunkach (funkcja pull-push)

EKOLOGIA - korektory wykonane w technologii proekologicznej – podlegają recyclingowi w minimum 78 %

Poniżej prezentujemy kilka nowości produktowych firmy Leviatan-Poligrafia. Obecnie objęte one zostały promocją 3+1, co oznacza, że klient kupując 3 sztuki danego produktu, czwartą otrzymuje za przysłowiowy 1 grosz.


UWAGA! Jeśli wartość Twoich zakupów produktów marki PLUS w firmie Leviatan-Poligrafia osiągnie 1000 zł netto

na hasło 'scanner' otrzymasz Power Bank marki DELI o pojemności 11.000 mAh


 

 KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-704 4,2mm x 12m

KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-014 4,2mm x 10m z wymiennym wkładem

KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-504 4,2mm x 7m 

 KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-624 4,2mm x 6m z wymiennym wkładem

 KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-034 4,2mm x 6m PSTRYK.

 KOREKTOR W TAŚMIE PLUS WH-805C 5mm x 6m PETIT

 


 

Film prezentujący najnowszą ofertę.

Zamówienia dokonuj on-line.

Kontakt z działem handlowym firmy:

Beata Janków
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 tel.:+48 443 21 04
kom. 667 766 257

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 2587