Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na rynku pojawiają się co raz to nowsze propozycje piór wiecznych. Zaliczane do elity wśród artykułów piśmiennych produkty cieszą się niezmiennym zainteresowaniem nie tylko wśród kolekcjonerów. W nasze oko wpadła ostatnio seria Fantasy, którą polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

Marka CRESCO, która swoją ofertę powiększyła o kolejną kolekcję, zyskuje co raz liczniejszą grupę wielbicieli. Produkty wykonane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Widać to także w najnowszej ofercie firmy SadpEX, która jest właścicielem marki. 

Pióro wieczne FANTASY to nowa propozycja marki CRESCO. Wykonane ono jest z metalu oraz zdobione nowatorską techniką nadruku w wielu kolorach. Produkt wyposażony jest w wysokiej jakości stalówkę irydową oraz zasilany standardowymi nabojami atramentowymi. 

Kolekcja FANTASY to pióra dla kobiet jak mężczyzn. Seria dla Pań utrzymana jest w delikatnej czarno-białej kolorystyce zaznaczonej kobiecym elementem różowego kwiatu. Dla Panów przygotowano pióro w czarno-szarej kolorystyce z wizerunkiem pyska lwa. Oferta dostępna jest u polskiego producenta - firmy SadpEX z Piekar Śląskich.


 Producent & Dystrybutor : CRESCO

 

Kategoria: Nowe produkty - branża biurowa
Odsłony: 2807