Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na rynku pojawiają się co raz to nowsze propozycje piór wiecznych. Zaliczane do elity wśród artykułów piśmiennych produkty cieszą się niezmiennym zainteresowaniem nie tylko wśród kolekcjonerów. W nasze oko wpadła ostatnio seria Fantasy, którą polecamy zarówno Paniom jak i Panom.

Marka CRESCO, która swoją ofertę powiększyła o kolejną kolekcję, zyskuje co raz liczniejszą grupę wielbicieli. Produkty wykonane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Widać to także w najnowszej ofercie firmy SadpEX, która jest właścicielem marki. 

Pióro wieczne FANTASY to nowa propozycja marki CRESCO. Wykonane ono jest z metalu oraz zdobione nowatorską techniką nadruku w wielu kolorach. Produkt wyposażony jest w wysokiej jakości stalówkę irydową oraz zasilany standardowymi nabojami atramentowymi. 

Kolekcja FANTASY to pióra dla kobiet jak mężczyzn. Seria dla Pań utrzymana jest w delikatnej czarno-białej kolorystyce zaznaczonej kobiecym elementem różowego kwiatu. Dla Panów przygotowano pióro w czarno-szarej kolorystyce z wizerunkiem pyska lwa. Oferta dostępna jest u polskiego producenta - firmy SadpEX z Piekar Śląskich.


 Producent & Dystrybutor : CRESCO

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Nowa oferta marki JOVI.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Ogromna paczka kredek
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealna do domowego biura.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Farby pakowane po 500 ml.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bariery komunikacyjne i kulturowe hamują gospodarkę światową

    Bariery komunikacyjne i kulturowe mają ogromny wpływ na prowadzenie działalności przez firmy, które poszukują nowych rynków w innych regionach świata, co potwierdza raport przygotowany przez The Economist – Competing across borders (Konkurencyjność na rynkach zagranicznych).

    Więcej…  
  • tesa® zmienia się dla klientów

    Każda marka ma w swojej ofercie gamę klasycznych, flagowych produktów, które są powszechnie znane i przez pryzmat których definiuje się jej tożsamość. W przypadku firmy tesa®, jednym z takich flagowych produktów jest niewątpliwie taśma klejąca tesafilm®.

    Więcej…