Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Plantronics, globalny lider w komunikacji audio dla przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych, obok wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie przenoszenia dźwięku może się także poszczycić faktem, iż wszystkie produkty mają certyfikat zgodności z aplikacją Skype for Business.

 

Pełna integracja z aplikacją Skype dla firm jest gwarancją, iż zakupiony na potrzeby zastosowań biurowych produkt będzie zdolny do wykonywania określonych zadań zaraz po wyjęciu z pudełka. 

Cieszy nas fakt, iż Plantronics dostarcza rozwiązania kompatybilne z naszą biznesową aplikacją Skype, aby zwiększyć funkcjonalność sprzętu i dać więcej możliwości komunikowania się  ludziom na całym świecie, po to aby mogli osiągać wyznaczone cele – powiedział Giovanni Mezgec, Dyrektor Generalny odpowiedzialny za platformę Skype for Business w Microsoft.

Certyfikatem zgodności z aplikacją Skype for Business objęto różne gamy biznesowych produktów Plantronics. Są to między innymi słuchawki biurowe Blackwire 725, słuchawka Bluetooth Voyager Legend UC, ale także głośniki konferencyjne z serii Calisto 600 oraz centralki DECT z bogatej serii modeli Savi 700.Warto wspomnieć, iż produkty Plantronics zapewniają wsparcie dla wszystkich popularnych platform typu Unified Communication, takimi jak Microsoft Lync, Cisco Jabber oraz Avaya. 

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowa oferta marki JOVI
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Idealna do domowego biura.
Podręczna drukarka etykiet
Totalny hit sprzedażowy!!
Różne kształty, żywe kolory.
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Hamelin przejmuje 3 firmy!

    16 czerwca 2017 roku Grupa Hamelin podpisała umowę kupna trzech firm należących do Grupy Pro | Office. Jak informuje Dariusz Strączyński, Prezes Hamelin, transakcja jest zgodna z dotychczasową strategią grupy.

    Więcej…  
  • Klasy - gra znana od wieków.

    To chyba najstarsza i najfajniejsza zabawa naszej młodości. Potrzebne do niej jest kawałek asfaltu lub chodnika, kreda i kilku towarzyszy. O czym mowa? Oczywiście o grze w klasy. 

    Więcej…